Wpis z mikrobloga

@rtone: tak, ile to ja sie nie nasłuchałem haselek "wszystko co robię robię dla Was".
Tyle, że wszystko co robił to było chlanie i przemocowy toksyk rujnujący życie reszcie rodziny.
  • Odpowiedz
najsmutniejszy i najprawdziwszy w życiu chłopa z tagu przegryw, ehhh


@Caban1908: w sumie co jest złego w takim starym, że się nap.ierdoli i pójdzie spać? Jak nie dymi, nie rzuca matką po ścianach i idzie spać, uprzednio umywszy swe cielsko, to jaki to problem? Przynajmniej spokój.

Pewnie nie rozumiem, bo nigdy nie miałem tak w chacie :D
  • Odpowiedz
@sikalafou no to raczej nie ma tak xD ale sam fakt oglądania #!$%@? starego czy ogólnie rodzica pierze banie. Prawdopodobnie przez to że widzisz swojego rodzica który nie jest w stanie kontrolować samego siebie (i o samego siebie dbać) więc co dopiero dbanie o rodzinę i dziecko. Mam wrażenie że taki mechanizm występuje
  • Odpowiedz
  • 5
@sikalafou nie wiem może mógłby spędzić czas że swoim synem a nie nawalony śpiący na stole? wiadomo, że lepszy taki co się nie awanturuje, ale nawet jak mówi takie rzeczy, że wszystko robi dla rodziny etc. to potem twoje zaufanie do takich ludzi jest jak zero i twoje emocje się wyłączają, potem powodzenia w tworzeniu szczerych relacji i witaj DDA.
  • Odpowiedz
  • 1
@sikalafou skąd ktoś moze wiedzieć takie rzeczy, czy jak pije we wtorek, a nie w środę czy będzie większa trauma czy nie xd ogólnie patrząc na ojca w takim stanie na pewno nie wywołuje to w tobie żadnych dobrych emocji, do tego jakbyś potrzebował pomocy a on by nawalony leżał na stole to pewnie byś to zapamiętał do końca życia. Ogólnie alkohol niszczy ludzi i ich relacje tak czy inaczej, pewnie
  • Odpowiedz
w sumie co jest złego w takim starym, że się nap.ierdoli i pójdzie spać? Jak nie dymi, nie rzuca matką po ścianach i idzie spać


@sikalafou: niepewnośc i wynikający z niej stres. Bo stary pijany może 10 razy zachować się tak jak napisałeś, ale za 11 coś mu #!$%@? i zacznie sie awanturować. Nigdy nie wiesz. A dom to miejsce gdzie dziecko powinno czuć się pewnie i bezpiecznie.
  • Odpowiedz