Wpis z mikrobloga

Murki, kupiłem w mediaexpert GPU, i widzę, że to karta po zwrocie - plomba opakowania była zerwana i widać minimalną ryske w miejscu na sróbkę.
Nie powinno być to sprzedawane jako outlet? No bo są przecież minimalne ślady używania. Nawet zaślepki na HDMI brakuje :v Co sądzicie? Też zwracać, czy nie ma sensu kręcić Małysza i jeśli sprawne, to zostawić?
Niestety ten model jest niezwykle trudno dostępny
#pcmasterrace #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 15
@Niedobry: no niektórzy sobie biorą "na testy" trzy karty bo nie mogą się zdecydować i później oddają po kilku dniach zostawiając sobie tylko tą, która najbardziej spełnia ich oczekiwania :) Niestety typowe na pepperku i nie szanuje za to nic a nic, bo to trochę takie przeciąganie struny xd
@a2t1: I nigdy nie wiesz gdzie byly wkladane i przez kogo. Czy jakichs elektrostatycznych strzalow nie dostalo i w ogole jakichs napiec z "cebula zasilacza".
@Niedobry: ano właśnie :v No nic - dzisiaj napiszę do ich supportu - zobaczymy co zaproponują. Jutro wsadzę do kompa zobaczę czy coś piszczy, brzęczy, czy wydaje inne dziwne dzwieki i jak coś, to z bolem serca zwrot. A szkoda, bo szukałem chyba z dwa miesiące tej wersji w polskich sklepach :C
@a2t1

ano właśnie :v No nic - dzisiaj napiszę do ich supportu - zobaczymy co zaproponują. Jutro wsadzę do kompa zobaczę czy coś piszczy, brzęczy, czy wydaje inne dziwne dzwieki i jak coś, to z bolem serca zwrot. A szkoda, bo szukałem chyba z dwa miesiące tej wersji w polskich sklepach :C


A no właśnie podstawa to sprawdź cewki:]
@nandrolone: "Pajacu" to ta Twoja kultura? Parchu?

Poza tym byles pasywno agresywny, nie masz pojecia o temacie i pieprzysz glupoty. Ze to niby my jestesmy jakimis "dramatyzujacymi".

Probujesz ponizac tez Opa ktory dba o swoje ciezko zarobione pieniadze.

Wiec skoncz tani cwaniaczku pisac mi jak mam pisac do takich "pseudotwardzielkow".

Bo do samej elektroniki sie jakos nie odniosles.
@Niedobry: To Ty mnie nazwałeś naiwniakiem gościu. Nie ma co się odnosić bo to nie ma największego sensu. Pisałem opowi, że skoro ma pełna gwarancję to niech korzysta a jak się boi to rękojmia i zwrot towaru.

'Probujesz ponizac tez Opa ktory dba o swoje ciezko zarobione pieniadze.' <- wskaż mi to miejsce ;-)

Ty myślisz, że towar po zwrocie idzie do utylizacji? Ty To jesteś jednak naiwniak a nie ja.