Wpis z mikrobloga

Metacritic doznał olśnienia, że review bombing jest trochę słaby i zobowiązali się do bardziej ścisłej moderacji recenzji użytkowników - czyli sugerują, że jakaś w ogóle była XDDDD

A co się w ogóle stało, że Metacritic wpadł na taki pomysł? Aloy w dodatku do Forbidden West może opcjonalnie pocałować kobietę co jest ergo równoznaczne z „propagandą LGBT”, klasyka.
#playstation #ps5
Pobierz janushek - Metacritic doznał olśnienia, że review bombing jest trochę słaby i zobowią...
źródło: 9AA9950D-9C91-473B-83A3-6CB85A280FB9
  • 8
inb4 to zamordyzm i lewacka cenzura: tak tak Mariuszku, literalnie będą kasować obiektywne i prawdziwe opinie…. tylko tak się śmiesznie składa że składają się one zazwyczaj z maksymalnie czterech słów z czego 8 to urojenia polityczne albo delikatny rasizm i czasami narzekanie na wydawcę/wydanie gry.

Czy moderacja komentarzy coś zmieni? Raczej nie, trolle i dziwaki będą ubierać to w hehe poprawnie polityczne narzekanie bez używania niecenzuralnych słów.
Powinno być łączenie konta Steam,
@janushek: "Powinno być łączenie konta Steam, PSN czy Xbox z Metacriticiem i tyle - zagrałeś w dany content, który chcesz ocenić? Spoko, dawaj sobie i nawet 1/10 ale jeśli nie grałeś to utkaj dziurę, pozdrawiam." a metacritic zamierza jedynie cenzurowac niektore wpisy, nie wprowadzi zadnego sensownego systemu, wiec #!$%@?