Wpis z mikrobloga

Cześć, zaczynam swoją przygodę z PS5, ale nie miałem PS4 i tak się zastanawiam: jakie gry obu konsol warto ograć? Nie chodzi mi tylko o gry ekskluzywne. Na razie kupiłem TLoU2, GoW Ragnarok, Wiedza to potęga (do grania z dziewczyna), Spider Man, Horizon FW, GoT. Zastanawiam się nad RDR 2 i W3, ale to może w późniejszym terminie. Na pewno kupię, jak stanieje, FFVII Remake.

#playstation #ps5 #ps4
  • 10
  • Odpowiedz
W pierwszej kolejności to bym polecał wykupić pakiet PS+ Extra i ograć gierki z tego katalogu. GoW Ragnarok to bezpośrednia kontynuacja GoW z 2018 roku i od tego tytułu bym zaczął.
  • Odpowiedz
  • 2
@MPTW: w pierwszej kolejności to kup podstawowego plusa tj. essential i odbierz gierki z ps plus collection za posiadanie ps5
  • Odpowiedz
@MPTW: until dawn, ratchet clank i rift apart, persona 5 royal, cyberpunk 2077, mafia definitive edition, detroit become human, days Gone, Assasins Creed (Origins, Odyssey, Valhalla)
  • Odpowiedz
@MPTW: zrób jak inni piszą i kup podstawowego plusa żeby odebrać gierki z ps+ collection, radzę się pośpieszyć bo one jakoś do maja są tylko dostępne

Kup też pierwszą część tlou, bo nie ma sensu ogrywać dwójki jak się nie ograło jedynki. Pierwszą cześć masz też do odbioru w w tym collection z plusa, ale to remaster, a nie remake który teraz po 200zł chodzi
  • Odpowiedz
  • 4
@MPTW a ja nietypowo, polecam zagrać w ta darmowa, która jest już zainstalowana na konsoli- astro playroom(chyba tak się nazywa)
bardzo przyjemna platformówka
  • Odpowiedz
FFVII Remake

@MPTW: bardzo dobra gra, niezależnie czy znasz oryginał
A co do Plusa to imo warto dołożyć do Extra, większa baza gier niż te kilkanaście z Kolekcji - jest tam większość gier Sony, m.in. Spider-Many, Horizon Foribdden West czy Ghost of Tsushima
  • Odpowiedz