Wpis z mikrobloga

Wykopki w związkach, którzy skończą jako zdradzeni beciacy lub inni rozwodnicy starter pack":
- "ja swojej ufam w 100%, nawet kasę mamy wspólną" (tymczasem - ma takie same zainteresowania jak 99% innych kobiet, tak sam styl ubierania, prace, poglądy czy nawet ulubionych artystów muzycznych xD)
- "moja jest akurat inna niż wszystkie (powiedziało 1000000 wykopków w związkach)"
- "moja miała przede mną tylko 2 czy tam 3 partnerów seksualnych, ona jest rodzina a nie jakaś tam puszczalska (i dziwny przypadek że każda mówi o akurat 2-3, a jak potem wychodzi w statystykach że średnio p0lka ma 5-6 partnerów w swoim życiu to jakiś błąd statystyczny musi być)"
- "jestem z nią wiele lat, a od roku nie ma seksu, BOLEC NA BOKU NA 100000% WYKLUCZAM" (cope.jpg)

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki
  • 10
@karolek118: moze partnerów z którymi była w związku , pamiętaj że kobiety nie liczą seksualnych partnerów na noc czy jakieś fwb. U mnie zawsze sprawdzał się mnożnik jakoś 2,5x i zazwyczaj trafiałem. Ilość partnerów i tak wychodzi prędzej czy później.
@wierzacykatolik: A jak się dodatkowo przyznała, że kiedyś zastanawiała się czy nie znaleźć sobie kogoś do FWB, ale stwierdziła że to wbrew jej zasadom moralnym i nie zrobiłaby czegoś takiego ani nie zaakceptowała u partnera gdyby miał taką przeszłość. No i poza tym to ona zbyt długich przerw (więcej niż kilka miesięcy) od związków nie miała.
@karolek118: z doświadczenia wiem że im bardziej moralne tym bardziej pierdo**** zwłaszcza jak wyjdą na miasto i wypija drinki. Tak czy siak licz 2x dla spokoju ducha , a i mówi że dłużej niż kilka miesięcy nie miała przerwy od związku to gdzie w końcu ta moralność? Ja nie jestem moralny i znam ludzi którzy też nie są , a czasem latami byli sami. Moralność i wszelkie cechy przyzwoitości zanikają kiedy