Wpis z mikrobloga

Gurwa jak ja uwielbiam te chorągiewki na wietrze, jakimi są wykopki xD Miesiąc temu za szkalowanie Lewego na wypoku czekałby ostracyzm, a przez mirko przewijał się najczęściej w memach z najwybitniejszymi Polakami, zaraz obok Adasia czy Roberta Makłowicza, tymczasem dzisiaj jest to naczelny "cuckold" Rzeczypospolitej, na którego nawet nie warto splunąć, bo szkoda śliny xDDD

Z Lewandowską identycznie - kiedyś wykopki pisały, że na wczesnym etapie ich związku to ona była bardziej znana, bo miała osiągnięcia w karate i że jeśli już ktoś kogoś wypromował, to ona Lewego, natomiast teraz wjechał ulubiony argument wykopków, czyli "to i tak był jakiś gównosport, a w ogóle to nikt tego nie oglądał" xD

I ja wiem, ja wiem, zaraz będziecie pisać, że przecież wykop to nie jedna osoba, ale to i tak zabawne, jak masowe zmiany narracji mają miejsce w tym szambie internetu pełnym dittoheadów xD Nikt nie jest bezpieczny, gdy o łasce wykopka mowa

#lewandowska #lewandowski #mecz #afera
  • 17
@Psychopathy_Red

Z Lewandowską identycznie - kiedyś wykopki pisały, że na wczesnym etapie ich związku to ona była bardziej znana, bo miała osiągnięcia w karate i że jeśli już ktoś kogoś wypromował, to ona Lewego


Nikt tak nie pisał. Natomiast przyjmijmy, że to prawda, że Ania kiedyś była bardziej znana i to ona go wypromowała tylko jak? Żadnego prezesa klubu, trenera czy agenta, nie obchodzi partnerka piłkarza, tylko umiejętności i potencjał piłkarza. Nawet
Miesiąc temu za szkalowanie Lewego na wypoku czekałby ostracyzm


@Psychopathy_Red: może z 3 lata temu xDDDDD Od paru lat jest to wewnętrzny humor tych stałych bywalców #mecz. Problemem na wykopie jest, że trolling i robienie sobie jaj zbyt wiele osób wzięło na powaznie i dodaje sobie do tego jakąś ideologie i tworzy dziwne teorie w sposób nieironiczny XD
Nawet jakby Ania była najbardziej znana Polką w okresie gdy Lewy grał w Polsce, to myślisz, że Lech Poznań kupił Lewego bo miał znaną dziewczynę, tak samo potem BVB?


@ekjrwhrkjew: Lech Poznań kupił Roberta bo w okresie gdy ten kopał się po czole w Zniczu Pruszków i zarabiał z tego tyle, że nie wystarczyłoby na godne życie nie musiał mieć drugiej pracy obok przez którą nie mógłby skupić się na sporcie
@Merdarion_PL Tak? I jaki wklad miała do tego budżetu rodzinego? Na Karate to się ogromne pieniądze zarabia. Zresztą jaki budżet rodziny jak wtedy rodziną nie byli?xD Wtedy to najblizsza rodzina utrzymywała Lewego. Skoro Robert kopał się po czole w Zniczu to czemu kupił go Lech Poznań?
@ekjrwhrkjew: gdzieś dawno czytałem, że to niby Anka go wtedy utrzymywała, czy ręczę za tę informacje? Nie jak sam mówię nawet nie pamiętam skąd to mam, chciałem jedynie pokazać skąd się wziął taki pogląd, nie zaznaczyłem tego, mój błąd. Zarabiał w Zniczu 1000-1800zł, raczej to nie pozwalało wtedy na życie, zwłaszcza przy potrzebach sportowca.

kopał się po czole


@ekjrwhrkjew: to była metafora do zarobków, dzięki temu że mógł się skupić
@Merdarion_PL: Powiedzmy sobie to otwarcie. Wszystkie jej biznesy wypalają tylko dlatego, że jest żoną Roberta Lewandowskiego. Nazwisko robi całą robotę. Może te biznesy by jej wypaliły i bez nazwiska Lewandowska, ale na pewno nie byłoby to tak rozpromowane jak jest teraz.