Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Opposition_Fuhrer: przecież to aktor, wiesz pytanie ile było testo w testo, czy to był tylko performance, czy było by wtedy tak autentyczne? wątpię, ja myślę że on był autentyczny ale nie w prześmiewczy sposób, tylko na tych filmikach był sobą,

wiem, wiem że twierdził potem że to było satyryczne ale co miał gadać jak już nie był anonimowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dean_corso: absolutnie nie. Widać to po pierwszych filmach że on sam reagował na idiotów w komentarzach i dopiero pod nich #!$%@?ą kontent. Na początku nie był świadomy że ktoś może odebrać na poważnie tak żałosne zarzutki. Jednak masa debili zaczęła się do niego #!$%@? i to głupotami. Grozili mu PŁOKUŁATOŁEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież on w ogóle nie planował tego. Dla jaj sobie wrzucił kilka filmików.
  • Odpowiedz
@dean_corso: Versace to już kompletny absurd. Testo nie docenił głupoty ludzi. Oni naprawdę myśleli że to jest na poważnie. No są takimi debilami.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczęli z bólem dupska komentować te filmiki z pełną powagą. Byli zazdrośni i myśleli że on się chwali. No ludzie są tak głupi...
OppositionFuhrer - @deancorso: Versace to już kompletny absurd. Testo nie docenił głu...
  • Odpowiedz