Wpis z mikrobloga

#dyplomatka #netflix #damskiprzegryw
Jak dla mnie po pierwszych pieciu odcinkach ta seria powinna sie skonczyc, jako smieszna bajka dla kobiet. Cały jej geniusz polega na tym, ze jest niegrzeczna, umie zadzwonic do kolezanki, poprosic o przysluge i wymyslila sesje zdjeciowa zeby jej nie wywalili. No i biega w kolko jakby cos robila i przewraca oczami ma wszystko jak glupia amerykanka. W swiecie narcystycznych zjebow takie podejscie jest kompletnie nieskuteczne. Musisz miec duzo kasy, byc bezczelny, ale miec duzego fiuta, a nie byc mala drobna dziecina. Takie osoby jak ta laska sie molestuje w pracy i od tego tylko są.
  • 2
@zbrodnia_i_kawa: Nie wiem co to za serial, ale z opisu wnioskuję że to kolejny wtrysk inżynierii społecznej skierowany w kobiety, aby jeszcze #!$%@?ć im emocjonalność.

Mam kilka takich niezrównoważonych i bez ogłady kretynek wokół siebie. Jako że uważam że przemoc do niczego nie prowadzi, to dążę do usunięcia tych jednostek ze swojego życia. Z emocjonalnymi ludźmi do niczego się w życiu nie dojdzie, tak samo jak z dziećmi.
@VENOCode

Jakkolwiek "#!$%@?ć emocjonalność" jest absurdalnie głupim stwierdzeniem, tak zgodzę sie z toba, ze jest to standardowa manipulacja, mająca pokazać, ze kobiety i mezczyzni sa tacy sami, tylko kobiety lepsze, co jest oczywiscie absurdalne. No i pokazuje kompletne niezrozumienie męskiej natury i przez to natury polityki w ogole.

Co do twoich znajomych to mężczyźni są akurat duzo bardziej niezrównoważeni od kobiet, co do zasady, stad wieksze sklonnosci do podejmowania ryzyka. U kobiet