Wpis z mikrobloga

@mateusz-rafal-rachanski: do tej kwoty? W używanych szukaj, Garminy albo Ticwatche (choć nie wiem, czy do 300-400zł kupisz nawet używany).

BTW, tą możliwością płacenia zegarkiem na twoim miejscu bym się nie podniecał. To fajnie wygląda jak się patrzy z boku, szpan i bajer, patrzcie jaki gość zegarkiem płaci. W praktyce to jest cholernie niewygodne: spróbuj sam, poprzykładaj sobie zegarek, który masz na reku do wyobrażonego POSa, w pozycji na stojąco, najlepiej jeszcze
To fajnie wygląda jak się patrzy z boku, szpan i bajer, patrzcie jaki gość zegarkiem płaci. W praktyce to jest cholernie niewygodne: spróbuj sam, poprzykładaj sobie zegarek, który masz na reku do wyobrażonego POSa, w pozycji na stojąco, najlepiej jeszcze do POSa, który sensor NFC ma nie u góry, ale z tyłu na tej skośnej ściance, a stoi przodem do Ciebie - sam zobaczysz, jak niewygodny i nienaturalny gest musisz wykonać.


@
nie zesraj się.


@Jarek_P: widzisz, perfekcyjnie oceniłem poziom twojej kultury - do prostaka, trzeba prostacko. Poza tym obiektywnie cały twój wywód to były brednie. Nie umiesz, nie ogarniasz płatności zegarkiem, to nie wmawiaj innym że to jakiś szpan czy bajer i nie wiadomo jakie utrudnienia, bo to żenujące.
@JustynM: pisze o własnych wrażeniach, dla mnie jest to niewygodne, a okresowo zdarzający się wymóg dodatkowego odblokowania telefonu dodatkowo mnie drażnił, dlatego przestałem płacenia zegarkiem używać. Czy to są brednie?
@mateusz-rafal-rachanski: właśnie sam robię research, w tej cenie z płatnościami tylko xiaomi watch s1 active bądź samsung watch 4 używki w bardzo dobrym stanie ALE ten xiaomi nowy jest na allegro od 539zł, samsung nowy ze 100zł drożej (tylko bateria trzyma 1 dzień a nie tydzień jak w xiaomi)