Wpis z mikrobloga

dobra, zaplanowany mam cały rok i wynika, że od końca sierpnia moge sobie zrobic dluzszy urlop.

AZJA - JAKI KRAJ WYBRAC NA 3 MIESIACE?

Plan jest stosunkowo prosty - silownia, tinder, zwiedzanie, skutery, po prostu czilera z dala od rodziny, przyjaciol i obowiązkow.
Jaki kraj byscie wybrali pod kątem taniosci, względnej jakości w stosunku do EU?
Myślalem o #filipiny gdyż angielski urzędowy, #tajlandia chyba jest nieco drozsza ale mniejszy przeskok "cywilizacyjny" (chyba ze sie myle, to prosze o sprostowanie), #kambodza chyba najwieksza dzicz + malo atrakcji(?)
Jestem otwarty na różne propozycje, pomysły, krytyke tak wiec zapraszam, wiem, że było tu paru mirków co zrobilo cos takiego.
Odrzucilem amerykę południową ponieważ nie znam hiszpańskiego, władam jedynie biegle językiem angielskim.

Przy okazji jakies tipy na najtanszy mozliwy lot? Czy linią Scoot dolecę budzetowo? Mogę wylecieć z Polski, Niemiec, krajów beneluxu lub Szwecji.
Pozdro, czekam na komenty #azja #emigracja #podrozujzwykopem
curiousboi - dobra, zaplanowany mam cały rok i wynika, że od końca sierpnia moge sobi...

źródło: f5

Pobierz
  • 5
@curiousboi: Jeśli od sierpnia to chyba zacząłbym od Indonezji - to dobry czas na na wyspę Jawa. Sierpień to kiepski pomysł na Tajlandię (która nie jest aż tak droga a już w ogóle jeśli ktoś tam planuje pobyt w sierpniu) i Kambodżę (kraj mały ale bez przesady atrakcje są) bo to okres pory deszczowej. Ewentualnie północny Wietnam ale to gdzieś tak od początku października.
@curiousboi: Tajlandia jest o wiele tansza od Filipin pod wzgledem noclegow i jedzenia. Plaze lepsze na Filipinach.
Sierpien jest raczej slaby pod wzgledem pogody w tamtej czesci swiata wiec doczytaj zebys wiedzial co Cie tam czeka.