Wpis z mikrobloga

Boże wy widzieliście te dwa wpisy jeden z wideo jak ona się wije i ociera o tego gościa?
https://wykop.pl/wpis/71102977/dostawa-nowych-starych-ujec-dla-was-mireczki-xdd-w
https://wykop.pl/wpis/71103213/moze-i-dodala-zdjecie-z-corka-ale-kto-jest-przypie
To jest już naprawdę masakra. A drugi że ona na instagramie wrzuca tylko zdjęcia z tymi fagasami a z Robertem wogole praktycznie? Masakra jakaś, to juz jest ewidentne. Dziwię się ze jeszcze super Express i pudelek tego nie nagłośniły, jeszcze się wstrzymują bo:
1. rozwiązłość seksualna jest w mediach w modzie i jako coś normalnego i dobrego (patrz Onet i tematy zdrad)
2. W Lewandowskich są kontrakty na miliony, duży hajs, PR
3. Kult i idealna polska rodzina sukcesu. Aż strach i ciężko to przechodzi przez gardło co u nich się #!$%@?ło a raczej ona #!$%@?ła. Bańka mydlana bohatera narodowego ma pęknąć w ten sposób?
Szkoda chłopa, jedyne co może zrobić w tej sytuacji to powiedzieć aby przestała i dać jej ultimatum. W przeciwnym razie latynoske brać na wzór żony messiego i olać ją. Mam nadzieję że poskrinował z insta dowody na nią do sprawy rozwodowej aby było orzeczenie o winie. No kurde gość ciężko haruje, w domu dziećmi się jeszcze musi zajmować a ona sobie z fagasami baluje xddd
#lewandowski #backpill #przegryw #afera #p0lka
  • 9
@rtp_diov wiecie dlaczego pudełek i super expres sie tym nie zajmują? Bo pomimo tego, ze są to ścieki pseudodziennikarskie to maja więcej rozumu niż stado wykopowych ameb tryskających toksycznym jadem w kierunku kobiet (tutaj hejt przypadkiem padł na Lewandowska) i nie będą zajmować się czyimś kuwa KURSEM TANCA i jakimś jednym albo dwoma filmikami na insta (to już w ogóle beka z wykopowych tropicieli zdrady)
XDddddddd

Co następne? Małgosia rozenek zdradza majdana
@Notes: Kolejna toksyczna ameba od wyzywania innych, nawet nie umiesz znaleźć artykułu na byle fakcie czy innych portalach, a próbujesz wozić się na wylewaniu swojego syfu na innych. Nie pierwszy raz wykop czy zwykli ludzie dają sygnał pierwsi, tak właśnie często wypływają np. afery polityczne czy obyczajowe.
zwykli ludzie dają sygnał pierwsi, tak właśnie często wypływają np. afery polityczne czy obyczajowe


@BigC: no to pokaz mi te aferkę pierwotniaku. w kazdym wiekszym miescie sa szkoly tanca i uczeszczaja do nich matki, corki, siostry i faceci rowniez.
dobrze sie bawia, tancza, trenuja... robia to co lubia! pewnie jakis znikomy procent wsrod tych ludzi poznaje tam potencjalnego partnera do zdrady ale czy to znaczy, ze taniec z kims innym to
@Notes pierwotniakiem to Ty jesteś, ponieważ masz bardzo ograniczone myślenie. @BigC napisał w sedno 100% a Ty jesteś kłapiącym dziobem imbecylem, któremu żona by jawnie rogi doprawiała i jak jeleń nic byś nie zareagował tylko kłapał "z czego afera, nie róbcie afery ona sobie tylko tańczy, teraz taka kultura jest". Jesteś typowym gościem, który się boi zareagować, by się paliło i waliło Ty byś jedynie obserwował sytuacje, bo masz proste myślenie niesamodzielne
@rtp_diov piszesz jakby ona go zdradziła i jakbyś już wydał wyrok a ja nigdzie żadnej zdrady nie zauważyłem…
Poza tym myśle ze pan Robert sam sobie ogarnie swoje życie jak to robił do tej pory i nie potrzebuje durnych komentarzy jakiś spierdoxow z wypoku.

Serio nie widzicie co tu #!$%@??

Do mojego życia tez chcesz się #!$%@?? Rozpisać ci plan zajęć mojej żony żebyś mógł skontrolować po ilu bolcach na boku skacze?