Wpis z mikrobloga

#lewandowski Ale wiecie, na tym polega taniec, że ludzie czasami się dotykają. Nie wiem czy słyszeliście o takim programie "Taniec z gwiazdami", gdzie przypadkowo dobrani ludzie też ze sobą tańczą i też się dotykają. Jak ćwiczysz taniec towarzyski, to przecież nie ma gwarancji, że twój partner będzie partnerem życiowym, wpiszcie sobie na youtube "rumba zawody" albo jakikolwiek inny i zobaczcie jak to wygląda, ludzie ze sobą tańczą i nie ma tragedii, nikt się z tego powodu nie rozwodzi. Co powiecie w ogóle o innych sportach typu łyżwiarstwo figurowe gdzie tak samo, trzeba dotykać partnera/partnerki, a przy podnoszeniu nie ma opcji, żeby ręka czasem nie wylądowała na cycku albo pierogu. I jakoś nikt nie robi z tego tragedii ani się nie rozwodzi.

Po prostu Robert Lewandowski jest a) sportowcem, więc wie że sportowcy, trenerzy, fizjoterapeuci, masażyści czasem mają ze sobą kontakt fizyczny i że to jest normalne. b) ma na tyle pewności siebie, że go takie rzeczy nie obchodzą, c) woli mieć żonę, która prowadzi własne aktywności i jest z nią o czym pogadać, a nie zastraszoną zahukaną szarą myszkę, która chodzi w burce i nie wychodzi z domu żeby nie urazić pana i władcy.
  • 10
@janeeyrie: Bachata jest tańcem romantycznym, który ma swoje korzenie w Republice Dominikany. Można powiedzieć, że bachata w pewnym stopniu nawiązuje do tematyki miłosnej i erotycznej.

Bachata składa się z romantycznych i zmysłowych ruchów, które mają na celu wyrażenie emocji i nastroju muzyki. Wiele ruchów bachaty, takich jak uścisk i bliski kontakt między partnerami, może być interpretowanych jako wyraz intymności i emocjonalnej bliskości.
@janeeyrie: typowa różowa XD ten poziom projekcji level 9000
kiedyś w klubach w czasie tańca wsadzałem kolano miedzy nogi, coś ala robi to ania w nagraniu ale ona sama na te kolano się nadziewa...
żadna nie oponowała...
nie czytajcie tego chłopy, to są projekcje babskie XD przezorny zawsze ubezpieczony, uczcie się od kobiet
to byłoby ok według ciebie?


@sepuqqu: Gdyby trenował taniec towarzyski, to tak. Nawiasem mówiąc, dobrze by mu zrobiło trochę regularnego sportu.

Tylko czemu ten tancerz wygląda lepiej od Lewandowskiego?


@Grejt_Sajaman: To jest wasza subiektywna opinia, moim zdaniem fizycznie oni są na bardzo podobnym poziomie atrakcyjności. Natomiast jeśli chodzi o całokształt, to wiadomo, że Robert będzie wyżej, bo jest znany i ma ogromne osiągnięcia. Jeśli myślicie inaczej, to macie urojenia, każda