Wpis z mikrobloga

Nigdy ja nie głosowałem na #konfederacja i ja nigdy nawet nie myślałem ze zagłosuje, ale w obliczu #wojna na #ukraina widać kto zamierza reprezentować interesy Polskie a kto reprezentuje interesy ukraińskie. Wygrana konfederacji to tańsze jedzenie dzięki zaufaniu polskim rolnikom a nie tym z Ukrainy czy Kazachstanu, oraz dzięki przywróceniu handlu z #rosja i #bialorus który jest niezwykle istotny dla naszej gospodarki. Konserwatywna chrześcijańska partia ratunkiem dla Polski. #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@obszarnik: Wiesz , taki dylemat to tylko w sytuacji gdyby , mi ktoś do głowy pistolet przystawił i kazał wybierać miedzy tymi dwoma. Pis dla mnie mniejsze zło niż konfabulacja.
  • Odpowiedz
Wygrana konfederacji to tańsze jedzenie dzięki zaufaniu polskim rolnikom a nie tym z Ukrainy czy Kazachstanu


@obszarnik: Chyba odwrotnie. Przecięz to Ukrancy zbijają ceny tańszymi produktami.
  • Odpowiedz
@obszarnik:

przywróceniu handlu z #rosja i #bialorus który jest niezwykle istotny dla naszej gospodarki


w obecnej sytuacji reset z zsrr oznaczałby skłócenie nas z zachodem, no ja jednak wolę Polskę w świecie zachodnim niż zbiednienie pod ruskim mirem bo współpraca z komuchami z rosji ważniejsza xd
  • Odpowiedz