Wpis z mikrobloga

@S00PER_Puchacz Nie no mordo, poligon super miejsce na przejażdżkę. Wcale nie ma wzmożonych ćwiczeń wojskowych z powodu sytuacji za wschodnią granicą. A tym bardziej nikt nie będzie cię ścigał za to że wkraczasz jako cywil potencjalnych szpieg na teren wojskowy. Szerokiej drogi machajacypapiez.jpg
  • Odpowiedz
@S00PER_Puchacz @AdamMickiewicz mi się udało okwadratować cały poligon, ale to było ze 2 lata temu i nie było to łatwe.
Sytuacje typu jazda drogą wgłąb lasu aż tu nagle brama, niby otwarta, ale zakaz wstępu i nie będę ryzykował i trzeba się cofać kilka kilometrów tą samą drogą, bo innej nie ma. Albo jadę w miejscu, gdzie teoretycznie nie ma zakazu wstępu, ale słychać strzały niedaleko to spierdzielam stamtąd (
troglodytaerudyta - @S00PERPuchacz  @AdamMickiewicz mi się udało okwadratować cały po...

źródło: temp_file.png1525332655592881778

Pobierz
  • Odpowiedz
@AdamMickiewicz:

5. Przebywanie ludzi w obrębie poligonu jest dozwolone za zgodą Dyrektora WITU (spacery, biegi terenowe, zbieranie runa leśnego, polowania, wędkowania itp.) jednak fakt ten musi być zgłoszony przed wejściem na poligon do służby dyżurnej WITU nr tel. 022 761 44 01.


no patrz, sami zapraszają. Ciekaw jestem czy ktoś juz to robił i chciałby się podzielić wrażeniami
  • Odpowiedz