Wpis z mikrobloga

No i proszę, aron wyciąga z bembena jakieś info na temat rodziny, fakt że nie ciągnie wątku dalej ale zawsze to coś. oto informacje:
-Rodzice wykorzystywali bembena do pracy (wiadomo, że mitomani ale pewnie ziarno prawdy w tym jest)
-Boguś był oszczędzany i dostawał tabletki umysłowe po których nic mu się nie chciało (zapewne jakieś leki zobojętniające, rodzinka była nienormalna od początku a Bogutek dostaał jakiś #!$%@?, nie pamiętam czy go zrzucili ze schodów czy kopali po tym pustym łbie, ale faktem jest że był bardziej jebnięty od młodszego braciszka)
-bemben niby nie chodzi na groby bo ma żal do reszty rodziny
-bembem ma bliznę na ręce i oficjalna wersja jest taka że niby w lesie piła mu to zrobiła, ale zasugerował że ma to związek z Bogusiem (pewnie dotał nożem po łapach jak go gonił do roboty)
materiał denny ale przynajmniej dodał jakichś informacji o rodzinie kandonów.
#szkolna17 #kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestę ekspertę ale spróbuję przetłumaczyć z bembeńskiego na polski stosując maszynę demitującą

-Rodzice wykorzystywali bembena do pracy (wiadomo, że mitomani ale pewnie ziarno prawdy w tym jest)


@oleista_palma: tatuś trzymał wszystkich krótką ręką gospodarską, a gdy zmienił miejsce zamieszkania Krzyś wszedł w jego buty i rozstawiał wszystkich po kątach i gonił do pracy (przebłyski było widać gdy poganiał Janka Rodo do
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Nie neguję, że Bronek nie gonił obydwu do roboty, ale wydaje mi się, że na stare lata mógł już z Lonią nie mieć siły żeby się z nimi użerać, a że Boguś był ten agresywniejszy to mogło być tak, że woleli mu kazać jeść tabsy a bemben musiał robić, co oczywiście nigdy nie było mu w smak. Mam wrażenie, że Boguś był takim Krzysztofem ale bardziej agresywnym i jeszcze
  • Odpowiedz
@oleista_palma: Większość z tych faktów była dobrze znana, a sprawa z faworyzowaniem Bogutka jest wymyślona na poczekaniu przez mitomana aby usprawiedliwić to że nie chce mu się ruszyć dupy na cmentarz. Poza tym to rozchwianie emocjonalne wskazuje że warmianin już ledwo kontaktuje z otaczającą go rzeczywistością. Płacze żeby wzbudzić zainteresowanie, a te historyjki o tęsknocie za ćpunem czy faworyzowaniu brata wymyśla żeby nie było że płacze bez powodu
  • Odpowiedz
@oleista_palma: nie chce mi się wierzyć, że rodzinka takich jaskiniowców zwalnia z fizycznej roboty jedno z dzieci płci męskiej ze względu na chorobę psychiczną. Dla takich ludzi choroba psychiczna to nie choroba i nie wyklucza z pracy fizycznej zwłaszcza, że Boguś był duży i silny. Dla mnie najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że Boguś tyrał. Być może nawet bardziej od krzysia-misia bo knur jako ten zdrowszy miał więcej sprytu w
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: Jeśli jego rodzinka odnosiła się do niego mniej więcej tak jak on do ludzi, to nie ma za co być wdzięcznym właściwie.

A pewnie tak było, w końcu knur po kimś taki musi być, prawdopodobieństwo że tatuś był podobnie jobniętym warchołem jest duże.
  • Odpowiedz