Wpis z mikrobloga

@GoodGuyChucky93 azor dostał kilka pochwał że się „ogarnął” i już znowu szuka atencji i próbuje się wybić,zapomniał jednak że środowisko hiphopowe nie dopuści do siebie przegwintowanego zaszczańca,taki belmondo nie ważne jakby dobrze nawijał to został pogoniony za akcje z wanną to co dopiero ten kundel XD
@Nie_fair: Chłopaczku mnie nie interesuje środowisko hiphopowe, nagrywam sobie piosenki, bo lubię siebie w nich wyrażać i nie identyfikuje się jako raper, jak będę miał ochotę to za jakiś czas sobie zaśpiewam w rytmach disco-polo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mogę się próbować wybić, jak o mnie internet przecież nigdy nie zapomni. Kilka pochwał? Wejdź tam w tiktoki, gdzie są odtworzenia w setkach tysięcy, nie takie kilka
@Rafatus69 nie wypunktowałeś,to nawet bliskie wypunktowania nie było,dalej jesteś pozerem udającym oświeconego filozofa,pochwały nawiązywałem tylko do tych na wykopie a nie o tik toku ktory jest studnią ubytku intelektualnego i nie trudno tam uzyskac pozytywna opinie a internet o tobie dawno zapomniał (za co powinieneś dziękować) tyle że nadal robisz wszystko by pozostał po tobie ślad i niestety ten ślad nie będzie taki jak oczekujesz,zawsze pozostaniesz żałosnym mitomanem,może kiedys sie to zmieni
@Nie_fair: Wdg ciebie jestem „pozerem filozofem”, bo irytuje cię to, że już nie możesz mnie dźgać widłami za 3zł, dowartościowywać się i wyżywqć na mojej osobie, bo już się nie odpalę i nie nawyzywał cię, tylko cię wyjaśniam argumentami hopaczku. Jeśli twierdzisz, że wykop jest studnia ubytku intelektualnego to ja jak w nią zaglądam widzę ciebie na pierwszym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) co to znaczy być