Wpis z mikrobloga

#spacex bawi mnie bo oglądałem akurat start w #tvn24 i widać na odczytach że wysokość spada rakieta kręci piruety, a pan Redaktor gada, że wszystko super ładnie, elegancko się wznosi jest ok xDDD
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bawi mnie bo oglądałem akurat start w #tvn24 i widać na odczytach że wysokość spada rakieta kręci piruety, a pan Redaktor gada, że wszystko super ładnie, elegancko się wznosi jest ok xDDD


@MatPL1122: Ale wiesz, że redaktor tak naprawdę ma tam dość słaby podgląd tego co się dzieje na ekranie? No i jednak musi się dość mocno skupić na samym gadaniu a nie analizie odczytów. Poza tym pewnie
  • Odpowiedz
@MatPL1122: No tak, lepiej nie pokazać wcale niż powiedzieć coś niedokładnie. Tam było #!$%@? widać, trudno było mieć pewność czy nastąpiła separacja dwóch członów czy nie, dla laika mogło nie być jasne czego dokładnie dotyczą te odczyty. Czepiasz się strasznie.
  • Odpowiedz
  • 1
@enzojabol: nie napisałem żeby nie pokazywać... wielki koncern za miliardy, wiedzieli o starcie i że będzie do tego komentarz i nie znaleźli nikogo kto się zna na tym co widzi xDD
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Z tego co kojarzę to mieli gościa który to komentował. A ty się czepiasz, że prezenter nie wszystko ogarnął w sekundę. Oglądasz czasem transmisje sportowe? W nich zdarza się, że widzowie wcześniej coś dostrzegają i ogarniają niż komentatorzy, którzy coś np. przegapili. A ci komentatorzy zajmują się tylko tym przecież, są ekspertami i mimo tego coś przegapią czasem.
  • Odpowiedz
  • 0
Oglądasz czasem transmisje sportowe? W nich zdarza się, że widzowie wcześniej coś dostrzegają i ogarniają niż komentatorzy, którzy coś np. przegapili. A ci komentatorzy zajmują się tylko tym przecież, są ekspertami i mimo tego coś przegapią czasem.


@enzojabol: oglądam i wiem, że komentatorzy i widownia mają inne obrazy, co innego widzi komentator a co innego realizator pokazuje w tv, poza tym w sportach dzieje się zwykle wiele na raz (mniej
  • Odpowiedz