Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie najlepiej zamówić raport dot. historii auta, które zostało sprowadzone z Niemiec? Jest jakaś różnica pomiędzy autoDNA a np. Autobaza? Posiadam nr VIN, datę pierwszej rejestracji i obecne blachy (polskie). Czy lepiej skorzystać z jakiegoś niemieckiego odpowiednika tych serwisów? Dzięki z góry za sugestie!
#samochody #motoryzacja #zakupsamochodu #auto
  • 8
  • 0
@niemorzliwe: Dzięki za odpowiedź i sugestię. Próbnie wklepałem VIN do Autobazy i zobaczyłem co zawierać będzie raport. Screen poniżej. Trochę słabo, że większość informacji dotyczy okresu po rejestracji w kraju (kilka miesięcy temu) a nie ostatnich kilku lat, gdy auto było za granicą... :/
poznaniak - @niemorzliwe: Dzięki za odpowiedź i sugestię. Próbnie wklepałem VIN do Au...

źródło: ab

Pobierz
  • 0
@piwakk: Rozumiem, dzięki. Jeszcze dla innego auta mam taki wynik. Czy to są wszelkie możliwe szkody (nawet małe wgniecenia naprawiane w ramach AC) czy raczej grubsze rzeczy, których wartość szkody/naprawy przekraczała jakiś próg?
poznaniak - @piwakk: Rozumiem, dzięki. Jeszcze dla innego auta mam taki wynik. Czy to...

źródło: cv2

Pobierz
@poznaniak: Nie wypowiem się na temat carvertial, bo praktycznie wszedzie pisze sie, ze to scam.

Odnosnie autodna z własnego doswiadczenia, sprawdzilem w leasingu masę aut i jeśli tam faktycznie się coś świeciło to z autem coś było według płatnego raportu ERP. Zarowno szkody za 1000 euro jak i za 30 000 euro.