Wpis z mikrobloga

Założmy, że jakiś ekscentryczny miliarder byłby fanem sztuki nowoczesnej i bardzo chciałby zobaczyć nowy sezon z t-rexem i rówiecką księżniczką. Jak myślicie ile musiałby wyłożyć na stół żeby niu born rututus wrócił do tego w czym był niekwestionowanym czempionem? Może sam protoplasta sztuki nowoczesnej @Rafatus69 się wypowie o jakich kwotach netto rozmawiamy?

#rafatus #patostreamy
imargam_2137 - Założmy, że jakiś ekscentryczny miliarder byłby fanem sztuki nowoczesn...

źródło: uid_1f8f7b9df15c52a95466fba17815436f1579803699675_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_przestepcy-wyludzili-miliony-fot-portal-tvpinfo

Pobierz
  • 32
@imargam_2137: No tutaj jest stawka życia i śmierci, wiem jakie były by skutki jakbym znowu wrócił do nałogów i tamtego zachowania, które zniszczyło by mi odbudowaną, a w zasadzie wciąż odbudowującą się psychikę, więc nie ma takiej kwoty. Nie wszystko można kupić. Już nie ta głowa co kiedyś.
@Rafatus69: i mam uwierzyć Rafał, że za bańkę ojro przy dzisiejszym kursie tj. 4 608 557,38 PLN nie wszedłbyś na ciąg miętowy żeby pare razy przylać brudasce? Takie pieniądze zapewniłyby Ci niezależność finansową a dobrze zainwestowane zapewniłyby możliwość nic nie robienia do końca życia żyjąc z pasywnego dochodu. Nawet Ronaldo poszedł teraz grać do ciapatych gdzie nie musiał już kiwać palcem ale odpowiednia kwota go skusiła. Jeśli faktycznie jest tak jak
@imargam_2137: Nie musisz mi wierzyć. Tak jak napisałem wyżej to jest stawka życia i śmierci. Ja wybieram życie. Ronaldo idzie grać w piłkę „za bańki”, ja miałbym robić patole, która bardzo zryła mi głowę. Dużo przepracowałem, żeby wrócić do rzeczywistości i żyć w spokoju, więc nie ma takich pieniędzy, żebym znowu bił piątkę z diabłem. Piosenki nagrywam bo to dla mnie forma terapii. Z fartem.
@Icouldbeyourmom: Wykręcił bym ci aferę publiczną, która zrobiła by na ciebie nagonkę, poszedł byś siedzieć na długie lata a oddawał byś mi w ramach odszkodowania 3x tyle ile od niego dostałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Icouldbeyourmom: Ty zacząłeś fantazjować, nie żyjemy w Afganistanie. Wlewać to możesz do buzi mleczko z buteleczki dla swojego dzieciątka, jeśli jakaś niewiasta zdecyduje się na związek z kimś takim jak ty. Sądząc po twoich wpisach na wykopie, musi to być jakaś desperatka. Za dużo na tej jawie siedzisz i odklejona mitomania ci się załącza. Wyjdź trochę na świeże powietrze i zjedz snickersa.
@Icouldbeyourmom: Nie pije alkoholu od 1 sierpnia 2021 roku i nie zamierzam. Jeśli złamał byś prawo i zrobił byś mi krzywdę zmuszając mnie przemocą do picia alkoholu, bez wachania zgłosiłbym to organom ścigania. Czego ty nie rozumiesz?