Wpis z mikrobloga

[PYTANIE TYLKO DO FACETOW]

JAKI WEDLUG CIEBIE PROCENT PAR TO PARY GDZIE MEZCZYZNA JEST ATRAKCYJNIEJSZY OD KOBIETY?

(Wedlug wlasnej subiektywnej opinii na podstawie znajomych par oraz obcych par jakie widzisz na ulicach, sklepach, itd. i oceniamy tylko atrakcyjnosc fizyczna)

#tinder #badoo #pytanie #ankieta #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

JAKI WEDLUG CIEBIE PROCENT PAR TO PARY GDZIE MEZCZYZNA JEST ATRAKCYJNIEJSZY OD KOBIETY?

  • 80% i powyzej 23.5% (54)
  • 70% 7.0% (16)
  • 60% 10.4% (24)
  • 50% 12.6% (29)
  • 40% 5.7% (13)
  • 30% 9.1% (21)
  • 20% 7.8% (18)
  • 10% 4.3% (10)
  • 1% i ponizej 3.5% (8)
  • Sprawdzam odpowiedzi 16.1% (37)

Oddanych głosów: 230

  • 9
@pieczony_szczur_z_ogniska: @woskrosenie po prostu widzisz typa po siłce, 180+ czy 190+ (czy ile tam teraz jest wymagane) kwadratowa szczęka dobrze ubrany i ulaną albo tłustą niską partnerkę. Pytanie było ile widujesz takich par? Ja kliknąłem 20 ale tak naprawdę to ciężko tę wartość ocenić inaczej niż po znajomych. Przykładowo mój kuzyn atrakcyjny ma atrakcyjną partnerkę. Znam gościa (brat bratowej), co miał super laskę i to bogatszą od niego ale w podobnym
@kwaz1: Najlepiej jakby sie dobierali zawsze ludzie w tej samej lidze. Nie bylo by zgorszenia, zarzutow wobec kobiet ze leca na hajs, smiania sie z facetow ze maja niska samoocene itd. Mnie obrzydza jak widze takie przypadki jak ten drugi co opisales a nie sa one rzadkoscia. Nie potrafie wytlumaczyc czemu. Moze ukryta zazdrosc przeze mnie przemawia? A moze fakt ze wiekszosc takich lasek jest z typami dla kasy czego ja
Najlepiej jakby sie dobierali zawsze ludzie w tej samej lidze.


@pieczony_szczur_z_ogniska: jeśli nie będzie związków międzyligowych to niestety może się okazać, że sporo osób będzie samotnych. Bo przecież wygląd jest ważny ale to nie wszystko.