Wpis z mikrobloga

W grudniu na stopagresjidrogowej@ wysłałem filmik jak chłop wyprzedza na pasach gdy przechodziło przez pasy dziecko.
Na początku stycznia dzwoniła policjantka ze zaprasza złożyć zeznanie, powiedziałem ze nie mam jak przyjechać bo pracuje i żeby przesłała wezwanie do komendy w moim mieście. Kontakt się urwał wezwanie nie przyszło.

A tu dzisiaj cyk, przyszło powiadomienie ze chłop dostał 1500 PLN mandatu pismem z komendy wojewódzkiej :)

Nie jestem konfidentem, sam jeżdżę szybciej niż dozwolone i często parkuje tam gdzie mi się podoba. Święty nie jestem. Jednak na wyprzedzanie na pasach jestem uczulony na maksa.. kiedyś ratowałem chłopaka którego leśny dziadek mi potrącił przed maska…

#stopcham #stopagresjidrogowej
  • 5
@flito: czyli jak przekraczasz prędkosc lub parkujesz w niedozwolonym miejscu zgłaszasz sie na policje i przyjmujesz mandat? W innym przypadku to hipokryzja i bycie zwykłym społeczniakiem
  • 0
@Kuba04 nie ale jeśli ktoś mnie zgłosi ze zaparkowałem zle No to pewnie mandat przyjmę.

Nie parkuje tak by stwarzać zagrożenie, ale na wyprzedzanie na pasach jestem wyczulony