Wpis z mikrobloga

@ZukColorado Ja tak zrobiłem lata temu jak byłem w ósmej klasie. Tylko, że ja już wtedy byłem bardzo niski i brzydki. Przyznam, że zwróciłem uwagę dwóch dziewczyn o urodzie mocno poniżej przeciętnej. Skomentowały mój wygląd następującą - Antonio Banderas się znalazł i wybuchnęły śmiechem.
@cppguy: w mojej ocenie ten goguś ma słowiański typ urody kontrastujący z otoczeniem i może stąd zainteresowanie, ale bez przesady nie jest jakimś kozakiem, oglądają się na niego jakieś grubasy, w ogóle przy targecie jaki tam się przewijał to na kuchni w zakładowej stołówce bywało lepiej xD
@cppguy

nie wiem, dla mnie typ jest 6/10 xd


Typ gwałci swoim frame 95% męskiej populacji, wzostem równierz, ryj dymorficzny, bez zakoli, a ty piszesz 6/10.
To jest kolejny dowód na to że facet bez schematów nie potrafi obiektywnie ocenić urody innego faceta. Gdyby był 6/10 to ci gwarantuję, ŻADNEJ REAKCJI by nie uzyskał.
@SPACE_MARINE: @cppguy Amen, chłop ma z około 195 cm, równą linie włosów, a każdy blackpill'owiec wie jak zakola postarzają, sylwetka w stylu coś tam ćwiczy bo ramiona ewidentnie szersze od talii. Większość wskaźników daje go w top 5% może top 2%. Ale z racji tego że chłop nie posiada jakiegoś efektu WOOW spowodowanego nie wiem czym. To już wykopekdaje ocenkę 6/10 xd. Surowe kryteria jak u przeciętnej kobiety, że tylko 25
LittleMakak - @SPACEMARINE: @cppguy Amen, chłop ma z około 195 cm, równą linie włosów...

źródło: Obraz1

Pobierz