Wpis z mikrobloga

#rower #ebike

Witam Szanownych Pedalarzy, po 20 latach absencji rowerowej i miesiecznym riserczu nabylem taki o to sprzet. Specka tu

1. Czy on ma tak słabe siodełko, czy moja dupa jest tak delikatna, czy moze dupsko sie musi przyzwyczaic ? Po 12 km zrobionych kilometrach nie moge siedziec normanie
2. Na wcisnietym hamucu przednim, i ruszaniu przod i tyl jest jakby minimalny luz, to jest normalne czy zle skrecili ?
3. Pedaly tez raczej kiepskie, moze jakies polecacie? Tylko nie spd. Duze z maymi pinami.
4. Czy da sie zdjac blokade w nim za pomoca takiego kabla ?
Zulf - #rower #ebike

Witam Szanownych Pedalarzy, po 20 latach absencji rowerowej i m...

źródło: 340959377_986338079401341_8216785326315607870_n

Pobierz
  • 6
@Zulf: poczekac jesli po 200km nadal bedzie bolec znaczy ze siadelko zle moze miec siadelko amortyzacje choc sprawdz sruby i kazdy silnik da sie odblokowac kwestia napiecia
@Zulf:
1. Trzeba się przyzwyczaić, aczkolwiek może być za wąskie. Kup gacie z wkładką, trochę pomogą.
2. Hamulce muszą się dotrzeć
3. Pedały BICYKLON DX1
4. Kup sobie skuter a nie tam będziesz cwaniakował rowerem. Ale jak już musisz to zanim będziesz zapierdzielał 50 km/h po chodnikach to pojeździj trochę, przyzwyczaj się do szybkości. Mój trener mawiał że jeździć rowerem człowiek uczy się całe życie. Jak ktoś wcześniej nie jeździł rowerem
1. Czy on ma tak słabe siodełko, czy moja dupa jest tak delikatna


@Zulf: siodełko jest dość nisko. Na pewno masz dopasowaną jego wysokość do długości swojej nogi? Siedząc na siodełku powinieneś móc ledwo co dotknąć asfaltu palcami wyprostowanych stóp a podczas pedałowania noga w skrajnie dolnym położeniu powinna być niemal wyprostowana, o tak:
faxepl - >1. Czy on ma tak słabe siodełko, czy moja dupa jest tak delikatna

@Zulf: s...

źródło: legbentdeg

Pobierz
@dybligliniaczek: zanim porzucilem rowery to latalem na konie shred w dirt ;) chce jezdzic legalnie, bo tylko po lasach i mowie to jak najabrdziej serio. Do jezdzenia z dudzymi predkosciami mam samochod ;)
@faxepl cala rodzinka testowala i chyba ojeciec 175cm jezdzil jako ostatni, ja mam sztyce wyciagnieta 15-20cm mam 185 cm i rama L wiece +- to sie chyba zgadadza