Wpis z mikrobloga

  • 0
@GeDox: BMW 1er Coupe E82 123D 204km
Niby stare auto ale w bardzo fajnym stanie i zależy mi na nim.
Ojciec dobrego kumpla jest blacharzem i lakiernikiem i teoretycznie zawsze może mi naprawić auto i zastanawiam się czy nie lepiej wyjdę na kosztorysie i czy za bardzo mnie TU nie wyrucha na naprawie bezgotówkowej montując jakieś części z #!$%@?.
@H4RRI3R: bierz wariant naprawy w ASO bez kosztów amortyzacji części. Brałem ostatnio coś podobnego tylko TUZ dużo zaniżył wartość auta. Cały pakiet 1570 ze średnim assistance i nnw którego nie chciałem ale nie było opcji rezygnacji.
  • 0
@------: byłem wczoraj w lokalnym CUKu i #!$%@? baba porażka xd Totalnie było czuć, że wciska mi to za co ma największą prowizję. Myli ASO z zwykłym warsztatem. Assistant nazywa holowaniem i nie przedstawia reszty benefitów z tym związanym xD Masakra totalna. Tylko UNIQA ma jakąś tam akceptowalna cenę i normalne AC, a nie miniAC
@H4RRI3R: no to naprawdę #!$%@? trafiłeś. Chcesz namiar do mojego CUK? Zawsze szuka tego czego chcę. A nawet powie wprost, że to co dostałem w ofercie przedłużenia jest lepsze od tego co jest mi w stanie zaoferować i sam by wybrał przedłużenie.
Tylko, że ja już z nim współpracuję kilka lat. Samochody i nieruchomość.
Nawet załatwia mi sprawy za które nie ma pieniędzy.
  • 0
@------: Byłbym wdzięczny ale u mnie jest ciężka sytuacja bo wiele ubezpieczycieli po prostu odpada na moich warunkach.
Pierwsze w życiu ubezpieczenie na siebie więc 0 zniżek, a wręcz zwyżka za wiek bo jeszcze nie mam 26 lat. Czarne BMW z 2008r parkowane na ulicy. W Mubi i Rankomacie totalnie wyskakuję samo miniAC. Tylko UNIQA oferuję normalne :/
Assistant nazywa holowaniem i nie przedstawia reszty benefitów z tym związanym xD


@H4RRI3R: O to akurat bym się nie czepiał, pracując z ludźmi z czasem zaczynasz przedstawiać sprawy tak by łatwo to zrozumieli, 95% ludzi jak usłyszy holowanie to wie co dostanie a jak usłyszą assistance to połowa nie ogarnie czy w tym jest już holowanie (dość często słyszę takie pytania) a część ludzi wręcz się pyta czy to jest coś