Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Zapaczony na Lido własciwie nigdzie nie byłem prócz plaży i baru przy niej. najlepiej wykupić bilet tygodniowy na vaporetto i popływać sobie wszędzie, warto jeden dzień poświęcić na murano i burano. powrót na Lido tramwajem wodnym przy zachodzie słońca coś pięknego
via Android
  • 1
@Zapaczony restauracje odwiedzałem wg opinii i w żadnej się nie zawiodłem. nie daj się jedynie namówić na jakieś dania dnia bo za owoce morze zapłaciliśmy więcej niż kosztowały najdroższe w karcie.
via Android
  • 1
@Zapaczony sama Wenecja zaczyna męczyć po 2 dniach, robiliśmy dziennie 15km i wszystkie uliczki wyglądają prawie tak samo. nie warto płacić za wstęp do atrakcji, część miejsc jest darmowa. pokusilbym się jedynie o wejście gdzie są widoki. Nam akurat spodobało się odwiedzanie wysepek gdzie nie ma tak wiele ludzi, np bazylika San giorgio
Wenecja zaczyna męczyć po 2 dniach


@Reynald: no właśnie dlatego dlatego wybraliśmy Lido jako bazę noclegową, bo można po prostu pochillować na plaży i pojeździć na rowerze itp. i chyba zrobimy sobie jeden dzień poza Wenecję, prawdopodobnie gdzieś w góry w okolice Valdobbiadene.

Jakąś konkretną restauracje polecasz? I jak wygląda sytuacja ze scamerami i złodziejami? Jest tam w miarę bezpiecznie?
via Android
  • 1
@Zapaczony na tik toku widziałem, że są kieszonkowcy w tramwajach i ludzie używają gwizdków xd osobiście spotkałem się tylko z murzynem naciagajacym na jakieś pierdoły, ogólnie jest bardzo bezpiecznie. restauracji konkretnej nie pamiętam sugeruj się opiniami google bo wszystkie trzymaja wysoki poziom i się nie zawiedziesz. za 40-50 euro można spoko zjeść