Wpis z mikrobloga

Co wkręcić szefowi z agencji pracy który mnie zasypuje robotą od 4 lat na Ltd w UK.
Byłem już w tym roku w styczniu i lutym na wakacjach, 5 tygodni jak było mniej pracy wtedy.
Ale milf mnie męczy żeby z nią wyjechać do Portugalii na około tydzień.
Więc kupiłem już loty,i hotel i samochód na miejscu, na koniec maja.
Ale jeszcze nie ustaliłem z nim że jadę, a będzie mi sapał że dopiero byłem na urlopie.
A ja się już dorobiłem i mi wystarczy tej pracy po 5-6 dni, optymalnie by mi wystarczyło 4 dni w tygodniu, choć u niego odpowiada mi różnorodność prac.
#pracabaza
#zycietruckera
#milf
#pytanie
#pytaniedoeksperta
#transport
#logikaniebieskichpaskow
#oswiadczenie
#portugalia
  • 14
@PiotrFr: tylko że ja się dawałem urobic kilkanaście razy już, bo mi w sumie kasa była potrzebna, a on myślał że ja taki mega pracowity jestem, a teraz chcę zwolnić z tepem bo tak się nie da dłużej.
I skoro pracuje w każdy weekend i czasami po 5-6 dni to chce za to robić częściej urlopy, i więcej niż gdybym był na normalnym etacie
Tak że sumarycznie wyjdzie 5-6 tygodni główny
@adamsowaanon:

a teraz chcę zwolnić z tepem bo tak się nie da dłużej.

I skoro pracuje w każdy weekend i czasami po 5-6 dni to chce za to robić częściej urlopy, i więcej niż gdybym był na normalnym etacie
To powiedz to jemu a nie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też jak jeździłem (co prawda na etacie) poszedłem i powiedzialem, że chce pracować 4 dni a nie
@PiotrFr: też jeździsz na tirach?
W UK na kontrakcie mi kiedyś nie chcieli dać 2-3 miesięcy wolnego bezpłatnego tylko musiałem się zwolnić,
Ale to tylko dwa razy byłem tu na kontrakcie, więc ciężko powiedzieć,

Ten gość się obraża co jakiś czas jak mu odmówię przysługi przyjścia 6 dzień, mimo że już raz posłuchał że chcę pracować 5 dni max,
Tylko że trwało to około 2 miesiące a potem znowu mnie męczył