Wpis z mikrobloga

@Kapsztyn2137: Tucznik wrzucał filmik z treścią że będzie pomagał mariuszowi i jacy. Pomaga im? jakoś go tam nie widziałem. Bo niby się odciął? może i tak, ale nie od kasy. Myślisz że dlaczego akurat dał mariuszowi kompa do streamów? żeby sam sobie zarabiał? nie sądzę. tucznik ma w głowie tylko jedno wyzysk, nie zysk, a wyzysk. ile razy na parę dni, tygodni zostawiał streama na którym zarabiała goha z jacą a
@ChudyEdd: a niby skąd ta pewność, że grubas ma dostęp do jego konta? bo coś mi się wydaje, że nawet grubas nie byłby tak głupi, by w taki sposób skubać meneli. nie po to zmienił cały format, żeby prokurator dziura w dupie zamknął go za coś grubszego.
@ChudyEdd: Skoro tak, to z ciekawości na miejscu moderatora kanału bym ominął całkowicie konto kontrolowane przez tucznika i innymi kanałami przekazywał forsę.

Jednocześnie obserwował jak szybko tucznik by interweniował ze względu na ucięcie źródełka.
@bezbekpol: A skąd pewność że nie? skoro ma swoje konta na słupy np. na arsena? wystarczy że ma aplikację banku z jego kontem i zna pin, albo ma na odcisk palca. Jest to kradzież? nie bo ma pełen dostęp a mariusz nie powie że nie bo jest wiecznie #!$%@?. A nawet jeżeli to on woli iść siedzieć niż nie mieć kasy na mcdonaldy i inne głupoty. Myśli że jak raz już
@Kapsztyn2137: Ta moderacja na kanale to tez jakieś gimbusy, wystarczy zobaczyć jak piszą na czacie "włonczyć" wyłonczyć itp. oni tego nie ogarną, mają dostęp do team viewera i tyle, ale to by było mądre rozwiązanie, tylko mario musiałby mieć nowe konto w banku, albo chociaż pozmieniane hasła i wylogowanie wszystkich urządzeń
@ChudyEdd: czekaj, twierdzisz, że grubas ma dostęp do konta, ale to ja ci mam ewentualnie udowadniać, że go nie ma xDDDDD?

A nawet jeżeli to on woli iść siedzieć niż nie mieć kasy na mcdonaldy i inne głupoty. Myśli że jak raz już siedział i sobie "poradził" to drugi raz też da radę bezwzględu na to na ile. Ważne żeby kasa była, bo łysa z nim siedzieć nie będzie o zupkach
@bezbekpol: On zmienił kontent ze względu na kobietę życia, która i tak go wydyma. dopóki ona ma te całe różyczki i czapeczki na tt to jest git, ale poczekaj jak to się madkom znudzi i będzie posucha finansowa. I tak z innej beczki, Sądzisz że tucznik zmienił kontent na familly friendly kontent nie mając jakiejś innej alternatywy zarobku? tą alternatywą właśnie jest mariusz czyli kolejny jego słup, on ma kasę i
@ChudyEdd: poważnie nie wiem, czy sobie robisz ze mnie jaja, bo jeśli nie i piszesz to na poważnie, to xD on ma w #!$%@? łysą. kontent zmienił nie dla niej, a dlatego, że prokuratura się za nich wzięła i uważnie obserwuje. nawet wczoraj, jak grubas został #!$%@? z hotelu jak jakiś śmieć, to poza jakimiś ironicznymi uwagami się hamował i nawet mówił, by nie wystawiać im 1 na google. ten sam
@bezbekpol: Odbierz to jak chcesz, pół śmiechem, pół serio. Nie wiem od kiedy oglądasz tucznika, ale on zawsze był łasy na kasę.a to się nie zmienia. Pamiętasz jak mówił że zatrudnił firmę remontową do łazienki? przyszyły 2 typki posiedzieli w telefonach przestawili pralkę i zgarneli 400zł i okazało się że umowy nie było, a twierdził że jest. Pamiętasz kupno basenu na który zebrał kilka k? kupił #!$%@? ponton dla dzieci. Na
@bezbekpol: PS. słowa tucznika z reportażu dla polsat interwencja
Kanał mam zablokowany to jeden z powodów, drugi mam dziewczynę.Ciężko to przeżywała dlatego to wszystko ograniczyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChudyEdd: i znowu. Teraz piszesz:

PS. słowa tucznika z reportażu dla polsat interwencja

Kanał mam zablokowany to jeden z powodów, drugi mam dziewczynę.Ciężko to przeżywała dlatego to wszystko ograniczyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)


a godzinę wcześniej:

Pamiętasz jak mówił że zatrudnił firmę remontową do łazienki? przyszyły 2 typki posiedzieli w telefonach przestawili pralkę i zgarneli 400zł i okazało się że umowy nie było, a twierdził że jest.


Podsumowując,
@bezbekpol: To ja mam wrażenie że piszę z 10-latkiem Odnosząc się do słów z reportażu mam na myśli to że napisałeś że nie dla niej zmienił kontent i ma zablokowany kanał, A sam to powiedział. gdyby nie to dalej robiłby streamy na kicku i zarabiałby na matce i na nowej miłości życia na chwilę. Masz myślenie tucznika czy jak? on myśli że jak zmienił platformę na ff kontent to go nie