Wpis z mikrobloga

26 lat a ja nadal wyglądam na nastoletniego szczyla. Z łoniakami na twarzy 2-3 dniowymi jeszcze nie jest najgorzej, ale dłuższe lub ścięte na zero to jak gimbus 16-letni xD. Chciałbym mieć normalną, męską twarz, tożsamą z moim wiekiem. Uważam, że mój wygląd (nie tylko twarz) to min. 40% przegrywu. Już w gimnazjum widziałem, że fizycznie odstaję od reszty. W liceum największy cipeusz, jakiego poznałem, to właśnie był człowiek jeszcze bardziej fizycznie żałosny ode mnie. Niski, wątły jak miotła, pewnie z 55kg, chłopięca twarz z grzywką i patrzył spod oka. Quasimodo bez garba.

#przegryw #blackpill ##!$%@?
  • 14
@Vedar Dokładnie, ja też do 30stki miałem marny zarost teraz 40lvl golenie tylko maszynka 1mm i nikt mi nie wierzy ile mam lat. A do tego odpowiedni barber.
@Vedar @ToJestNiepojete G... prawda. Ja tak miałem i rozumiem ten ból, a teraz wyglądam na swój wiek czyli prawie czterdzieści lat. W dodatku moja twarz prezentuje się jak u starego alkoholika, bo dostałem trądziku różowatego. Zarost się wzmocnij, ale są dziury i do normalnej brody dwudziestolatka to mi daleko.