Wpis z mikrobloga

to jest inny temat niż urbanizacja, prawda?


@johny-kalesonny: nie, to jest właśnie praktyczny problem urbanizacji, która spycha na margines połowę ludności kraju, którym nic się nie oferuje. No a potem dlaczego ten zły pis wygrywa - no nie wiem, dlatego że jako jedyny zauważa tych ludzi?

covidzie ogrom firm pracuje zdalnie i popyt na przestrzeń biurową dość mocno się
  • Odpowiedz
nie, to jest właśnie praktyczny problem urbanizacji, która spycha na margines połowę ludności kraju


@andrej2: Ale urbanizacja jest zjawiskiem, a nie ruchem politycznym. Pomaganie osobom w mniejszych miejsc jest osobnym problemem

no właśnie, ludzie nie muszą już codziennie być w biurze więc nie muszą mieszkać te 10-20 minut jazdy zbiorkomem
  • Odpowiedz
Nie pytałem o to ile zarabiasz


@johny-kalesonny: nie pisałem ile zarabiam. Odniosłem się tylko do drugiej części twojego komentarza, że mieszkanie własnościowe przy średniej krajowej to luksus poza zasięgiem.


pytałem kiedy i za ile
  • Odpowiedz
Dyskusja z Tobą zaczęła się od twojego komentarza


@johny-kalesonny: pudło, dyskusja zaczęła się od mojego komentarza, że jeśli ktoś chce mieszkać w centrum dużego miasta to niech sobie na takie extra zachcianki zarobi, a nie wymaga od państwa. Mieszkanie w centrum dużego miasta to nie jest pierwszą potrzeba xD

Ty uroczo na to
  • Odpowiedz