Wpis z mikrobloga

u Kevina Samuelsa było sporo takich okazów, samotne przed 40, one chcą mężczyznę wysokiej jakości, same będąc przeciętnymi. Kubeł zimnej wody na głowę nie był w stanie zmienić wdrukowanego im prania mózgu.


@olokynsims: dokładnie tak. Najlepsze były samotne "madki" u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedyś psychoprawakom próbowałem wytłumaczyć że jakieś oczywiste trolltweety o 72 płciach zostały napisane przez fakekonta prawicowego komika(miał to napisane w opisie xD) to stwierdzili że na pewno gdzieś jest lewak który tak myśli xD


@Titufe: Tylko, to łyknęli wszyscy łącznie z lewicą, rządem i korporacjami. Ten komik tylko spisał część z nich, tylko liczby się różnią w zależności od inwencji https://abcnews.go.com/blogs/headlines/2014/02/heres-a-list-of-58-gender-options-for-facebook-users
Popłakać się? Załamać? W dupie to mam.


@LebronAntetokounmpo: ja jestem człowiekiem który lubi oparcie na twardym gruncie. Również w rozmowie lubię opierać się na twardych dowodach a nie na amerykańskim memie. 100000$ to nie milioner, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty życia.
@aarahon: inaczej, po prostu na cholerę triggerować się tym, że anonimowy ktoś w internecie w USA jest hipokrytą? Na cholerę się karmić taką treścią jaka dominuje na tagu #bekazlewactwa?

Mnie wkurza to, że rolnicy znowu dostaną dopłaty od państwa przez skup interwencyjny, nie jakieś Laureny skądkolwiek są i cokolwiek napiszą, ale @BeatboxRocker i jego ziomble muszą szukać lewactwa gdzieś na prawicowych redditach, żeby nie wiem co? Być w nieustannej oblężonej