Wpis z mikrobloga

czy blackpill zrobił z wykopem teraz to samo co korwiniści 10 lat temu ?

Z mojej luźnej obserwacji wynika, że o ile blackpillowanie było kiedyś trochę hehszkowaniem, a trochę wyżalaniem się i tłumaczeniem swoich niepowodzeń to dziś na wykopie co druga lub trzecia treść jest z nim powiązana, a niektórzy użytkownicy się wręcz w nim zatracają...

No ale wątek do dyskusji ... Blackpill i wykop ...

#wykop
#p0lka
#blackpill

czy blackpill zrobił z wykopem teraz to samo co korwiniści 10 lat temu ?

  • Tak 43.9% (36)
  • Nie 56.1% (46)

Oddanych głosów: 82

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mini_Jack: Zaburzone pschicznie dzieci powtarzające 1000 razy absurdalne postulaty socjo-ekonomiczne i zwołujące się na zakopywanie i obrażanie kazdego kto sie z tym nie zgadza? Nie, większego raka nie ma i nie będzie już. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bredko: Korwin nic ale chodziło mi o korwinistów... no ale może opowiem bo sam byłem pod tym urokiem chociaż strasznie mnie raziła ta taktyka nawet za małolata ...

Skracając całą historię Korwin jako polityk pierwszy wygrał na rewolucji internetowej... dlaczego ? Jako pierwszy miał bloga na onecie przez wiele lat (około 2005 - 2015 gdzieś do ery facebooka) a że wtedy tylko młodzi się obracali i nerdowali na blogach to przez ten czas wychował rzeszę swoich fanów...
Ci fani natomiast rzucili się do spamowania wykopów i youtubów swoimi "autorskimi" wypocinami. Taktyka była prosta -> swoje wykopujemy, cudze ideologicznie zakopujemy. Były nawet afery z grupami wykopującymi odpowiednie ideologiczne treści. Nawet jako małoletni fan Korwina pisałem do ludzi, że to jest odrzucające ... no ale dostawałem feedback, że lepiej iść szerzej niż mądrzej...

No więc tak to w skrócie wyglądało ... oczywiście i w Korwiniźmie tak jak w blackpillu można znaleźć dużo pozytywnych rzeczy ale pod warunkiem, że się podchodzi do tego z odpowiednim spojrzeniem ... niestety ja obserwuje zarówno w życiu jak i na portalu, że ludzie stają się talibami tych
  • Odpowiedz