Wpis z mikrobloga

#d2r #diablo2 #diablo2resurrected
Czy ktoś sprawdzał czy nadal dziala sposób na cbn że po określonej sekwencji wypadają z godcia wszystkie przedmioty? XD mam na myśli sposób z butami i 19 razy zabicie przed miastem, nie powiem więcej żeby nie uczyć xD sam na tej metodzie dorobiłem się w #!$%@? rzeczy 20lat temu, ale to nawet wstyd się przyznawać, jestem jedynie ciekaw czy ktoś to zna i czy dalej działa.
  • 4
Kiedyś wystarczyło, że ktoś padł i zanim podniósł swoje ciało to założył inny przedmiot, a ty go dobiłeś w drodze po ciało, ale to już nie działa. Od patcha 1.11 lub 1.13 na ziemi może leżeć i 20 twoich ciał.
Pamiętam za to sposób na klonowanie przedmiotów wyrzucając je w karczmie w 2 akcie...
@Thn: mój sposób jest trochę inny i mało kto go znał, a jak widzę że do dziś działają glitche w d2r z przed 20lat w tyl to mnie to zaciekawiło xD nie chce pisać co dokładnie trzeba było zrobić, ale i tak beczka że to pamiętam po 20 latach jak dokładnie to zrobić. Wiesz, cały trik polegał na tym ,że wmawiałes gościowi że mu zdupujesz itemy i on nic nie podnosił