Wpis z mikrobloga

3ci dzien z Litter Robot 4 no I ogolnie jak sie kot przekonal to juz nawet nie sra poza kuweta (wczesniej minimum 1 raz dziennie)

Do tego waga która w miarę działa, powiadomienia ze kot się zesral (xD), i w sumie od 3 dni nie sprzątam a nie #!$%@?. Podobno można do 14 dni nie ruszać kuwety przy jednym kocie - zobaczymy

#kot #koty
Rabusek - 3ci dzien z Litter Robot 4 no I ogolnie jak sie kot przekonal to juz nawet ...

źródło: 741E3023-F5D1-4425-A69C-6819C6DAA7A8

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Rabusek o panie ale dupsko zabolalo, az musiales moj profil przejrzec, przegryw mode XD bez problemu mnie byloby stac na takie cos, ale to czyste lenistwo i glupota. juz wole sushi jesc codziennie.
  • Odpowiedz
@Rabusek glupota bo to zajmuje 5 minut dziennie. Sam mam kota i nie jest to zaden problem. Jak ty porownujesz uzytecznosc i zaoszczedzony czas automatycznej kuwety do samochodu, zmywarki i pralki to chyba nie ma sensu dalsza syskusja XD
  • Odpowiedz
@Rabusek nie, mycie naczyn po trzech posilkach nie zajmuje 5 minut dziennie. Chyba ze Ci mama gotuje, nie musisz sam gotowac i tylko przemywasz talerzyki. Zmywarka to tez oszczednosc wody.
Ja rozumiem ze starasz sie za wszelka cene uargumentowac slusznosc kupienia kuwety za 5k ale sorry, nie bardzo Ci wychodzi xD
  • Odpowiedz