Wpis z mikrobloga

Kojarzy może ktoś z Was jakąś sensowną przychodnie na NFZ gdzie można się dodzwonić i umówić od ręki na konkretną godzinę? Czy to raczej mało możliwe w całym mieście? Na codzień korzystam z luxmedu ale tym razem wpadło coś spoza pakietu Bo za taką gdzie trzeba stać że starymi babami o 5 rano to ja dziękuję #wroclaw #nfz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
@CzarnyOwiec kniaziewicza całkiem całkiem działa. Zdarza się oczywiście zawsze „nie ma szans na dzisiaj już, najszybciej jutro. A co się dzieje? A No dobra a za godzinę zdazycie?”
Nie raz dzwoniąc Ok 12 przyjmowali mnie jeszcze tego samego dnia, chociaż zdarza się ze możesz dzwonić półtorej godziny i nikt nie odbierze, ale to to chyba norma w każdej przychodni. No i przy zatrudnianiu chyba do każdej przychodni we Wrocławiu na rekrutacji na
@CzarnyOwiec: w sensie nie, że przy wystawianiu skierowania na zabieg. Wtedy to już się nie opłaca kierować cię na NFZ ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak zakładasz konto w luxmedzie to zawsze namawiają, żeby i na NFZ się do nich zarejestrować.
@CzarnyOwiec: EMC to jedyna placówka z jakiegokolwiek biznesu, w której musiałem zwyzywać panią recepcjonistkę i postraszyć NFZ, żeby zadzwonili z teleporadą do różowej. 2 dni czekała, a po moim telefonie w 5 minut się udało panu lekarzowi zadzwonić. Żenujące miejsce.
@Wychwalany: a nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Sprawdziłem opinie o dokdoku, bo sam bym się gdzieś zarejestrował i przeczytałem o współpracy z tym gównem to dzielę się doświadczeniami