Wpis z mikrobloga

@szfeps: Xd przecież one kosztują STO złotych. Jeśli to nie troll to należy ci się order złotego Polaka

Jaaaaa prdl ludzie wszystko ma swoje granice
  • Odpowiedz
@szfeps: kolego widzę biedę nie tylko na płaszczyźnie ekonomicznej ale i obyczajowej…ja nikogo nie wyzywam od pajacy i nie zamierzam, polecam udać się do zary i przetestować ten i wiele innych zapachów
  • Odpowiedz
  • 3
@joekey: jakbym mieszkal w miejscowosci gdzie jest zara to bym tak zrobil, nie rozumiem tego bezsensownego komentarza, pozdrawiam i miłej soboty
  • Odpowiedz
@joekey: W dupie byłeś gówno widziałeś gamoniu. Rzuć jeszcze argument typu "umyj sie a nie sie psikasz pedale". Ludzie na tagu maja po 50 czy stokilkadziesiąt flakonów przyjdzie dureń i będzie szydził z kogoś kto nie chce kolejnego szkła na półce stawiać, którego nigdy nie wyspika.
  • Odpowiedz
@joekey: Po co mi 1500 flakonów, skoro mogę mieć odlewkę? jak będe chciał przetestować 20 zapachów zary, których nie ma w ofercie, to mam rozumiem kupowac pełne flaszki na olx, zamiast od mirka 10ml? Sam się przywaliłeś a potem zgrywasz świętego i arbitra elegancji.
  • Odpowiedz
@boubobobobou: możesz nie wiedzieć ale gdy kupujesz oryginalne perfumy czy to stacjonarnie czy wysyłkowo to masz możliwość dobrania sobie w ramach tzw gratisu kilku testerów…jeżeli kupujesz jakieś zlewki od januszy to raz ze mogą nie być oryginalne a dwa takich gratisów nie dostaniesz…ciekawe czy poza Polska ktoś się bawi jeszcze w jakieś zlewki?
joekey - @boubobobobou:  możesz nie wiedzieć ale gdy kupujesz oryginalne perfumy czy ...

źródło: IMG_9092

Pobierz
  • Odpowiedz
@joekey: #!$%@? ci twardnieje od takich komentarzy czy ki #!$%@?? Serio dowartościowywanie się na portalu ze śmiesznymi papieżami sprawia że choć przez moment poczujesz się jakiś lepszy czy czemu to ma właściwie służyć? Jak jesteś sciśnieniowany to zwal se konia i po kłopocie a nie wysrywasz żale zaśmiecając tag gamoniu.
  • Odpowiedz
możesz nie wiedzieć ale gdy kupujesz oryginalne perfumy czy to stacjonarnie czy wysyłkowo to masz możliwość dobrania sobie w ramach tzw gratisu kilku testerów…jeżeli kupujesz jakieś zlewki od januszy to raz ze mogą nie być oryginalne a dwa takich gratisów nie dostaniesz…ciekawe czy poza Polska ktoś się bawi jeszcze w jakieś zlewki?


@joekey: Nie masz pojęcia o czym piszesz. Proszę, nie kompromituj się już bardziej XD
Tak, cały perfumowy świat
  • Odpowiedz