Wpis z mikrobloga

Uja warta jest ta Platforma, będą chwytać się już największych głupot, żeby tylko przebić Pis w rozdawanictwie, a ludzie którzy na to pracują i mają troszkę rozumu i godności, pożegnają się z głosowaniem. To już przestało być zabawne w którym kierunku to zmierza, a tutaj dowód dla tych, którzy myślą, że Tusek tak tylko mówi o tych socjalach.

Odrzucono poprawki opozycji, w tym propozycje Koalicji Obywatelskiej, by kredyt 2 proc. zamienić na kredyt 0 proc., oraz by zamrozić raty kredytów mieszkaniowych na poziomie z grudnia 2021 r. Nie poparto też poprawek Koalicji Polskiej-PSL, m.in. by rodziny wielodzietne mogły zaciągnąć większą kwotę "bezpiecznego kredytu", oraz by BGK udzielał gwarantowanej dopłaty kredytobiorcy w wysokości 100 tys. zł do zakupu domu lub lokalu mieszkalnego.


Nawet w Lewicy mają coś w tych głowach, że potrafili się wstrzymać lub zagłosować przeciwko.
#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #nieruchomosci #polityka
Nighthuntero - Uja warta jest ta Platforma, będą chwytać się już największych głupot,...

źródło: Screenshot_20230415_004208_Opera

Pobierz
  • 15
@Pandillero I koszty, żeby to zadziałało na rynek, państwo musi co rok budować i oddawać kilka czy nawet kilkanaście tysięcy mieszkań. Jeżeli teraz państwo wejdzie i zacznie w rynek budowlany pompować miliardy złotych, to mamy znowu gwarantowana inflacje na tym rynku i znowu będzie płacz, że fachowcy za zrobienie łazienki chcą 20 tys złotych a na drzwi trzeba czekać miesiącami.
@KalashnikovMirasnikov: najlepsze, ze PiS to takie dno, ze nawet nie trzeba się silic by szukać argumentów przeciw „PiS PO jedno zło”. Dawaj ziomek, gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego oraz zastępcę ministra sprawiedliwości który zrobił się tez prokuratorem generalnym i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? Albo waliło na propagande po 3mld? Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz funduszu rezerwy demograficznej hajs na 15 emeryturę przed wyborami? Podsłuchiwało telefony opozycji podczas
@Gluptaki: Nasiliłeś się a mi się tego nawet czytać nie chce. Myślisz, że ja nie wiem że pisowcy to idioci i komunistyczne zjeby? Dalej nie zmienia to faktu, że w naszym kraju mamy popis. Nie wiem jak to sobie nazwiesz ale dla mnie głosowanie na mniejszych zjebów/ mniejsze zło/ mniejszych komunistów to nie jest żaden wybór.
@KalashnikovMirasnikov: napisałem wysryw o tym, że poziom #!$%@? PiSu i PO nie jest nawet zbliżony XD To tak jakby zdiagnozowali ci raka i musiałbyś wyciąć płuco by przeżyć, a zdecydowałbyś, że uj nic nie robię bo i rak i życie bez płuca jest ujowe i to żaden wybór. Ale efekt będzie taki, że zdechniesz na tego raka XD I tak samo zapierając się, że głosowanie na "mniejsze zło" to nie jest
@Gluptaki: twój argument jest debilny. W wyborach mamy wybór dodatkowo na psl,hołowinie,lewice i konfederacje. Jak masz raka płuca i musisz wyciąć płuco masz 2 opcje. My aktualnie mamy 6 które wejdą do sejmu xd

"mniejsze zło" to nie jest żaden wybór to rozwijasz czerwony dywan i otwierasz tyłek na dalsze dymanie przez PiS


@Gluptaki: Wiadomo jak nie zagłosuje na platforme to polska upadnie i zależnie od tego czy pis wybierze