Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #policja w końcu weźmie się za to jego prowadzenie samochodu? Bo to zaczyna być przeginka, jak nie z kamerą w łapie i ręka na ukos, to teraz kolejny raz nagrał jak nie trzyma kierownicy i patrzy się na sufit, a nie na drogę. On w końcu kogoś zabije.

#mocnyvlog
NieoznaczonaReklama - Czy ktoś z #policja w końcu weźmie się za to jego prowadzenie s...

źródło: Screenshot_2023-04-14-07-24-52-824_app.rvx.android.youtube

Pobierz
  • 22
@Hissis: Ale co to można łamać przepisy? Jak mnie policja złapie po przekroczeniu prędkości to mam powiedzieć #!$%@? 60 kapusiów i potwierdzaczy i jechać dalej? Takie osoby jak Marcin który musiał nie trzymać kierownicy należy tępić, sami pokazują jak się zachowują, lepiej zapobiegać niż leczyć. Potem takie wynalazki jak ekipa pół kontentu #!$%@? rozbitymi furami. Nie jest to normalne i trzeba takich usuwać z przestrzeni publicznej.
@cartmam: no ja od jakiegoś 14-15 roku życia regularnie łamie przepisy wszelakie i żyje, więc według mnie - można.
Sporadycznie oczywiście jakieś tam konsekwencje swoich czynów ponoszę, ale to w skali wszystkich moich naruszeń to jakiś skromny promil.
z fartem
@NieoznaczonaReklama: nie wiem, czy próbujesz mnie obrazić w tym momencie, ale robisz to bardzo nieudolnie mordko.
nie prowadzę żadnych statystyk z życia mojej matki, bo kompletnie mnie jej życie nie interesuje, ale pewne mordko jest to, że chętnych żeby ją przelecieć akurat nie brakuje
trzymaj się byku
z fartem
@Hissis: bo żeby zrozumieć, że ktoś cię obraża, wymagana jest minimalna inteligencja. A że już wcześniej pokazałeś jej brak, uważając za donoszenie zgłaszanie gościa, który dzień w dzień prowadzi pojazd grzebiąc sobie palcem w dupie, czym może spowodować śmierć twojego hipotetycznego dziecka, to nie dziwi, że odpowiadając sam #!$%@?łeś mamusi.

Nie z fartem, życzę ci żebyś zdechł albo twoje hipotetyczne dziecko potrącony przez takiego marcinka.
@Hissis: XD ale przejście na czerwonym jak wracasz ze szkoły to nie to samo co gość śmigający po ulicy bawiący się kamerami czy jedzeniem. Ja wiem że sporo jego widzów to idioci ale bez przesady. Nie chwalcie się tym
@NieoznaczonaReklama: on jest bezczelny i ma to w genach, typowy polak cwaniak janusz w pigułce, wszystkie stereotypy skompresowanego w jednego gbura

też się chciałem kiedyś do kielc przejechać i coś zrobić, zaatakować go z wagą i wszystko nagrać aby mnie cwaniaczek nie nagrał ze swojej perspektywy uciętej i przemontowanej pod siebie ale dałem sobie spokój, hejt go nie rusza ale ciągle czyta tag, to co teraz pisze też pewnie jutro przeczyta