Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie rozwala ostatnio ,porównuję sobie ewentualny konflikt między BRICS + Turcja (wiem że to nie soj. milit.) a Turcja która coś kombinuje ,gra na zwłokę ,nie wpuszcza Szwecji + Erdogan mówi że miejsca na świecie się zmienią i po wyborach (sfałszowanych) ma coś ogłosić.
I UWAGA patrzę na liczbę wojsk i NATO pełne z rezerwami coś ponad 10 milionów a BRICS 60 milionów i myślę że jakiś błąd a gość w komentarzu że same Chiny mogą powołać 40 mln i zaludnić całą Europę xD :D To jest chore że na jednego naszego żołnierza jest 50 Chińczyków.
(Węgry też coś niepewne ,a we Francji bardziej Makaron chce pokazać swoją pozycję niż i coś odwala )
#ukraina #wojna #chiny #rosja #polityka #nato
  • 8
@Avatar2000: Indie pierwsze co zrobią to będą #!$%@?ć się z chińczykami, bo z nimi mają "dziwną" wojnę. Po drugie nie mają żadnego konfliktu z państwami NATO. Brazylia nie ma konfliktu z żadnym państw NATO, a ma same interesy. Afrykańskie kraje nie będą walczyć bo nie mają floty i sposobności zapewnienia logistyki tysiące kilometrów od macierzy.
Jedynie państwo które jest w stanie prowadzić wojnę w dowolnym punkcie świata to USA, potem UK,