Wpis z mikrobloga

#gry #horizonzerodawn Przeszedłem horizon zero dawn, został mi jeszcze dodatek. Nie wiem jak ta gra na steamie może mieć 9/10 XD. Gra to taki typowy średniak jak dla mnie, przy graniu w nią zero emocji. Czas gry od początku do końca 23h. Misje poboczne dość nudne z czasem, nie opłaca ich się robić, bo traci się niewspółmiernie dużo zasobów do tego co otrzymamy. Skillpointów równie dobrze mogło by nie być, większą różnice czułem jak zmieniłem łuk. Interakcja z npc też tragedia. Odległości między nawet poszczególnymi punktami zadań tragedia, przez to rozgrywka jest dłuższa. Ja nie wiem czy teraz wszystkie gry takie są, przecież to nie ma podbica do wiedzmina 3. To samo z żadnym z "towarzyszy" nie byłem w stanie się zżyć, od pusta bańka w środku. Takie 6,5/10, dobra optymalizacja, zero crashy. Czy bym wrócił do tej gry, przejść ją jeszcze raz? Nie, zacznę dodatek jutro, skończe i kasuje gre z dysku, szkoda miejsca( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lujdziarski - #gry #horizonzerodawn Przeszedłem horizon zero dawn, został mi jeszcze ...

źródło: graho

Pobierz
  • 7