Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #banki #bankowosc

Cześć! :-)

Interesuje mnie założenie konta bankowego - standardowego konta z kartą (ponoszenie jak najniższych opłat) oraz konta oszczędnościowego z jak najwyższym oprocentowaniem (nie lokata). Czy polecicie ranking obecnych ofert z wyszczególnieniem haczyków w ofertach?
Trafiłem na pewien blog o oszczędzaniu pieniędzy, gdzie była przedstawiona oferta na kwiecień, ale mam wrażenie, że o pewnych szczegółach zapomnieli w prezentowanych ofertach.
  • 4
@zgarnijpremie: Dzięki, nie znałem Waszej strony, zapoznam się z rankingiem. Aktualnie najbardziej przekonuje mnie Pekao S.A. z uwagi na w miarę korzystne konto i oprocentowanie 8% konta oszczędnościowego na pół roku. Najprawdopodobniej z tego wariantu skorzystam, a za pół roku poszukam nowej oferty.

Obecnie korzystam z @BNP_konto_osobiste, jestem klientem z przejętego przez nich Raiffeisen i po tylu latach współpracy po prostu czuję się oszukany.

PS. Jeszcze kusi mnie założenie konta
oraz konta oszczędnościowego z jak najwyższym oprocentowaniem (nie lokata).


@SkromnyChlopak: jak chcesz miec oprocentowanie jak najwyzsze to nie znajdziesz tego w jednym banku, bo banki zwykle maja smieszne warunki ze "dla nowych srodkow", mozesz to obejsc 2 roznymi bankami. w aionie masz oprocentowanie normalne, nie dla nowych srodkow