Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pytanie #bmw #porsche
Co byscie wybrali? X5 E70 40d czy Porsche Cayenne Diesel? Oba z 2012r. BMW byloby jakos fajnie wyposazone a Porsche to jakis standard.

BMW zrobiloby sie na 350KM a Cayenne to zwykle 245KM co nawet nie wiem na ile sie chipuje - z 280 moze?

Samochod jako jeden z dwoch w domu, max przebieg roczny to 6-7k kilometrow, glownie chodzi o to zeby wsadzic dzieci bo do obecnego sie nie mieszcza kompletnie
callmemiro - #motoryzacja #pytanie #bmw #porsche
Co byscie wybrali? X5 E70 40d czy Po...

źródło: abc

Pobierz

Co wybierasz?

  • BMW 62.8% (54)
  • Porsche 37.2% (32)

Oddanych głosów: 86

  • 13
@callmemiro nie posiadałem, ale prowadziłem oba. BMW wydaje się być mniejsze i lżejsze poruszając się, niż jest w rzeczywistości. ma jeszcze świetne wnętrze w tej generacji i silnik dobrze brzmi.
Porsche brzmi jeszcze lepiej, ale to skandal, jak to auto jest wykończone w środku. Ani dźwięk benzyny nie zrekompensował mi tego.
Porsche brzmi jeszcze lepiej, ale to skandal, jak to auto jest wykończone w środku.


@Korbiszon: az tak zle? CHodzi o trzeszczenie, plastiki, skore czy co? Brzmienie nie ma w sumie dla mnie znaczenia w tym aucie, im ciszej tym lepiej

po wyglądzie to akurat porsche wygląda jak kupa.


@dos_badass: z tylu sie zgodze i to pod kazdym kątem ten przedlift nie wyglada ciekawie ale z przodu czasem wyglada bardzo ok
callmemiro - >Porsche brzmi jeszcze lepiej, ale to skandal, jak to auto jest wykończo...

źródło: abc

Pobierz
@callmemiro fotele w Cayenne były świetne, tapicerka niezła, ale wygląd zegarów, jakieś malowane na srebrno plastiki, blyszczaca, twarda deska rozdzielcza - coś bliżej jakiejś vitary z lat 90, a nie tego, czego oczekujesz od porsche. Szczególnie źle wypada w porównaniu do E70, szczególnie w opcjach wyposażenia przy 40d.
Nie jestem jakimś fanem bmw, ale E70 mnie zaczarowało, szczególnie, że było w świetnej opcji. Minus E70, jak zresztą każdego X5 - trochę stygmatyzuje,
porsche w gnoju xD


@Retoryk: to zwykle cayenne wiec gnoj mu w sumie pasuje :D

ta cayenne wygląda jak gówno, beta jest nijaka, ale z tych 2 brałbym bmw


@Retoryk: to jaki inny SUV do 90k?

to na #!$%@? klekot?


@kuraku: moze byc i benzyna ale jest ich jak na lekarstwo i ciezko znalezc cos ciekawego
@Retoryk: kurcze, zapomnialem o Infiniti! Problem jest taki ze mieszkam w UK i tu na sprzedaz w calym kraju jest jedynie 13 sztuk z czego 12 to diesle a tylko 1 sztuka to V8. W sumie sie zastanowie nad tym chociaz w srodku strasznie zajezdza jakas toyota.

@WykopanyDzon: 30d w X5 po lifcie to N57 tak samo jak 40d. Wiec wychodzi na to ze trzeba by bylo brac 30d M57
Ile mil będą miały najechane te, które będziesz oglądał w swoim budżecie? Anglicy bardzo lajtowo podchodzą do samochodów i spodziewaj się, że z dotychczasowego serwisu, były robione wyłącznie obowiązkowe olejowki, jakieś klocki, tarcze, może jedną opona, jeden drążek itd :-) więc jak kupisz coś bliżej 100k mil, plus auta już mają 11 lat - może być to trochę wrzód na dupie. Czego oczywiście nie życzę.