Wpis z mikrobloga

@sir_nietzsche: to nie wiem, ale jak ci wyśle niedziałający (uszkodzony) procesor, mimo że oferował działający, to nie skorzystasz z Pakietu, bo takiego scenariusza on nie obejmuje. Nic nie zrobią sprzedającemu i wyślą mu kasę. Sam będziesz musiał latać po policjach.
@majk3l: tutaj by akurat zwrócili, jeśli chodzi o podpunkt "a.", to chodzi o kategorię przedmiotów "Uszkodzone". Jeśli kupujesz rzekomo sprawne, a przychodzi uszkodzone, to zgodnie z regulaminem powinni zaakceptować.
tutaj by akurat zwrócili, jeśli chodzi o podpunkt "a.", to chodzi o kategorię przedmiotów "Uszkodzone". Jeśli kupujesz rzekomo sprawne, a przychodzi uszkodzone, to zgodnie z regulaminem powinni zaakceptować.


@sir_nietzsche: tak się składa, że przetestowałem to i nie masz racji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kupiłem kiedyś sprawnego RTX 3070 dla szwagierki i zgłosiłem, że przyszła niesprawna przy otrzymaniu.
Oczywiście odrzucili roszczenie szybciutko twierdząc, że przyszło to co
@sir_nietzsche: nie, karta była sprawna i jest nadal w użyciu, ale chciałem tylko sprawdzić usługę OLX, bo gdzieś mi się obiło, że nie oddają w takich wypadkach.
No i potwierdziło się.
@sir_nietzsche: jeśli kupisz cokolwiek i przyjdzie uszkodzone, to odrzucą Ci wniosek i wyślą kasę do sprzedającego, ale jeśli kupisz kartę model XXA, a dostaniesz kartę model XXB, to jest to inny przedmiot i wtedy powinni to procesować i jest szansa na akcept. Przy zgłoszeniu trzeba opisać wszystko, żeby Ci potem nikt nie zarzucił, że czegoś nie powiedziałeś od razu.