Wpis z mikrobloga

cieszę się, ze bacznie śledzisz każdy moj wpis


@GertrudaGnek: Tak nie jest, tak podpowiada Ci tylko twoja megalomania.

kiedy przebudzenie ojców i porządki na tagu?


@GertrudaGnek: To nie pytanie do mnie. Ale dziwi mnie, że czerpiesz wzorce od tej właśnie osoby, przecież ponoć jesteś o kilka poziomów wyżej, nieprawda?

Co do kreatywności faktycznie nie mam zupełnie do Ciebie mistrzyni podbicia, w końcu jak to sama określiłaś
"... pamiętajcie, że moja
@sebastian-van-de-vliet: Jedno zdanie tyle nieścisłości, więc po kolei:
Gdzie Ty widzisz moje oburzenie, czy tym bardziej pytania czy komuś wstyd? To nie pytania, a tylko mój wniosek, tak histerycznego wpisu też bym się wstydził i po dojściu do stabilności emocjonalnej (ewentualnie trzeźwości) bym go pewnie też usunął. Dlatego zaznaczyłem, że czasami warto ochłonąć, aby się nie wstydzić swoich wypocin, następnie je usuwać.
Pytania są zadawane przez drugą stronę, czy mądre czy
Jestem za tym żeby ten post znowu się pojawił na tagu.


@wypocinyproductions: Też byłem za tym aby on nie zginął, dla mnie całkiem zabawny, dlatego go wstawiłem, przeciwnie do autorki która go chciała przed nami ukryć.

dużu tutaj prawdy czym sam teraz udowodniłeś


@wypocinyproductions: Wg tej logiki gdy ktoś cytuje na wykopie wpisy Bonza to automatycznie udowadnia słuszność jego treści:)
@plazut: Takie posty są fane, chociaż można podyskutować, oczywiście jeśli się używa normalnych zdań a nie wyzywanie matek akat. No ale to co Gertruda pisała i kasowała to akat prawda jest, w paleciarskich postach zawszę kończy się tym samym, czyli ścianą tekstu która kompletnie nic nie wnosi, do tego czepiania się głupich rzeczy oraz przekręcanie każdego zdania żeby jak najbardziej odejść od oryginalnego tematu. Akat w takich typu postach moim ulubieńcem