Wpis z mikrobloga

#kononowicz co tam się u szanownego pana krzysztofa od roku dzieje bo nie jestem na bierząco z uniwersum? chyba z rok nie oglądałem coś mi na youtube wyskoczyło że jajor gdzieś znowu do krakowa pojechał?
  • 14
@kacper3100 a przez ten rok a może nawet 1.5 roku bo już dokładnie nie pamiętam od kiedy nie oglądam coś wogóle ciekawego się wydarzyło? i pozatym czemu znowu do Krakowa? historia się powtarza czy co?( ͡º ͜ʖ͡º)
@akum-mubu: kajor co chwila wyprowadza się od Konona, aby odpocząć od tego wszystkiego. Teraz Sędziszowie, a wcześniej w innym Pierdziszewie mieszkał, oczywiście nie jest świadomy tego, że ciągle jest dojony z kasy przez właścicieli, u których pomieszkiwa.
@kacper3100 oj jemu chyba kasa nie straszna więc 1000 w tą na taksówke czy w tą to chyba nie robi bo coś mi właśnie wyskoczyło ze taksówką pojechał a na pytanie czemu nie pojechał autobusem czy pociagiem to to podbno zbyt trudne ale to akurat mnie po nim nie dziwi
@kacper3100 czyli jak rozumiem są to takie krótkie wyporwadzenia na zasadzie miesiąc tydzień 2 miesiące? myślałem że to juz tak długie jak kiedyś do niemiec pojechał a wogóle jakaś chociarzby najmniejsza afera była?
@akum-mubu: jak miałeś tak długą przerwę to najbardziej na nadrobienie zasługuje lajt barneja z drogi do Bielska Białej na sprawę cywilną olgierdano vs sradek. Obie kryptydy w aucie, knur proszący barneja o zakup bułeczek godzinę po wyruszeniu na pierwszym cpnie, w czasie powrotu grożący wyjściem z auta w trakcie jazdy, ojcowska pogadanka barneja ze szczurem na temat dymania go przez losowe kobiety itd.
Ogólnie chyba najlepsza rzecz jaka się wydarzyła w
@akum-mubu: barnej żyje jak najbardziej i chlopeckuje sobie dalej, część tagowiczow uwaza w ogóle, że blizynwersum jest obecnie znacznie ciekawsze niż stypa w US17. Cały lajt to może przesada, bo były dwa po jakieś 8-10h bodajże, ale tu masz np skrót najlepszych akcji z tej trasy skompresowany do 40 minut https://youtu.be/54Aa41QvNlU