Wpis z mikrobloga

Pół wykopu zasrane wpisami o tym jak to każdy jest zszokowany filmikiem na którym człowiek człowiekowi, a rozkaz innego człowieka, w imię plemiennych wojen głowę odcina. Ale pamiętaj antynatalu życie to piękny dar, ludzie są dobrzy, a Ty na pewno masz depresję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Źli ludzie lęgną się w ziemi, a nie rodzą ich inni ludzie, a Twój dzieciak na pewno nie będzie ani złym człowiekiem, ani ofiarą tych złych ludzi, tylko akurat tym szczęśliwym i dobrym. No chyba, że go państwo siłą do wojska wcieli, ale wtedy pamiętaj, że to jest szlachetne mordowanie innych, i szlachetna śmierć, może i w okrutny sposób, ale za to w obronie własnego kraju który go do tej wojny zmusił. Musisz robić nowych ludzi, na pewno jacyś źli akurat musieli się urodzić w Rosji, są różni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antynatalizm #childfree może trochę też #mizantropia
Zgrywajac_twardziela - Pół wykopu zasrane wpisami o tym jak to każdy jest zszokowany ...

źródło: 18885160-7499833-image-a-12_1569353811793

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może więc najmoralniej jest przerwać ten krąg i nie tworzyć nowych ludzi jeśli przez tysiące lat dalej są chętni i zdolni do takiego okrucieństwa wobec siebie, hmm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: bro, just przestań robić dzieci.
  • Odpowiedz
Wroga się nie morduje, eliminuję/neutralizuje się siłę żywą przeciwnika, gdybyś był wo wojsku to byś wiedział i gadał kocopołów.


@Cierniostwor: na ukrainie nie ma wojny, jest tylko specjalna operacja wojskowa ????
  • Odpowiedz
@fuechsinn: to bym nie miał z kim grać online.
A tak na serio, to są ludzie którzy chcą mieć dzieci i daje im radość opieka nad nimi. Jak rozumiem trzeba zeslac im cierpienie w postaci braku dzieci?
A co jeżeli ktoś jest wdzieczny za to, że się urodził bo miał okazje poznać wiele wspaniałych rzeczy? Mamy zakazać wszystkiego bo jest jakas szansa że ktoś bedzie zly?

@Zgrywajac_twardziela j.w.
  • Odpowiedz
@Fipaj:

weźże jedź do Holandii czy gdzie tam są te kapsuły do samobójstw i precz z tego świata, będziesz miał spokój i ty i inni.


To jest ta słynna empatia pronatalistów. Takie komentarze tylko utwierdzają nas wszystkich w przekonaniu żeby się nie rozmnażać, jeszcze urodzi się taka jednostka jak Ty, to by dopiero była tragedia XD
  • Odpowiedz
@Dariel: Ale ja nigdzie nie piszę bo komuś czegoś zakazywać, czy do czegoś zmuszać, niech każdy żyje jak chce. Ja tylko przestawiam jak widzę to ze swojej strony, i jakie refleksje u mnie wywołuje kolejny szok wykopków, że wśród ludzi również są psychopaci.
  • Odpowiedz
@Dariel

A tak na serio, to są ludzie którzy chcą mieć dzieci i daje im radość opieka nad nimi. Jak rozumiem trzeba zeslac im cierpienie w postaci braku dzieci?


Są ludzie pedofile, którzy chcą gwałcić dzieci i daje im radość gwałcenie ich. Dobrze rozumiesz. Trzeba zesłać im cierpienie w postaci zakazu gwałcenia dzieci
  • Odpowiedz
@Fipaj:

ja nie jestem "pronatalistą" po prostu nie toleruję takich jak ty - dlatego najlepiej byłoby gdybyście wszyscy skorzystali z tych kapsuł bo wreszcie byłby święty spokój od waszego bezsensownego pier*olenia.


Fajny byłby to chichot losu jakby Twój dzieciaczek okazał się podzielać nasze poglądy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wiadomo, niechęć do złych rzeczy to idiotyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwa mądrość to mordowanie siebie wzajemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdziwa mądrość to bycie przygotowanym do wojny. Ludzie zawszę będą się okradać/mordować, trzeba się na to przygotowywać a nie wyzywać tych którzy mają nas przed tym bronić od "płatnych zabójców" jak to robisz niżej.

Tymczasem ludzkość jako ogół nie robi zupełnie nic by skończyć wojny, każdy zbroi się po zęby i zawiązuje sojusze by mieć większą siłę od innych.


@Zgrywajac_twardziela: Im lepiej jesteś uzbrojony i im większą jest siła twoich sojuszy tym mniejsza jest szansa na wybuch wojny, a jak już do niej dojdzie to szansa na klęskę. Jak rozumiem jesteś typem który nie wysyłałby broni na Ukrainę
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: no jak chcesz, ja Cię nie będę zmuszał do robienia dzieci, sam ich nie mam i raczej miec nie będę. Po prostu napisalem że Twoja logika jest dziurawa (nie napisałem że błędna) i niespójna.

@SuperTimor435 mowisz o garstce zboczencow jakby było ich przynajmniej 20% w spoleczenstwie. Poza tym wiele osob ma szczesliwe zycie, co nienoznacza że nienspotyka ich nic złego. Że nie maja chwil zwatpienia i bezsilności.
  • Odpowiedz