Wpis z mikrobloga

Pół wykopu zasrane wpisami o tym jak to każdy jest zszokowany filmikiem na którym człowiek człowiekowi, a rozkaz innego człowieka, w imię plemiennych wojen głowę odcina. Ale pamiętaj antynatalu życie to piękny dar, ludzie są dobrzy, a Ty na pewno masz depresję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Źli ludzie lęgną się w ziemi, a nie rodzą ich inni ludzie, a Twój dzieciak na pewno nie będzie ani złym człowiekiem, ani ofiarą tych złych ludzi, tylko akurat tym szczęśliwym i dobrym. No chyba, że go państwo siłą do wojska wcieli, ale wtedy pamiętaj, że to jest szlachetne mordowanie innych, i szlachetna śmierć, może i w okrutny sposób, ale za to w obronie własnego kraju który go do tej wojny zmusił. Musisz robić nowych ludzi, na pewno jacyś źli akurat musieli się urodzić w Rosji, są różni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antynatalizm #childfree może trochę też #mizantropia
Zgrywajac_twardziela - Pół wykopu zasrane wpisami o tym jak to każdy jest zszokowany ...

źródło: 18885160-7499833-image-a-12_1569353811793

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom:

Może jeśli tylko zechce, ale nie musi. Natomiast w przypadku natalistów jest to obowiązek, ponieważ to oni zachęcają do rozmnażania się by "społeczeństwo" trwało "dalej" i rozwijało "cywilizację" ku "świetlanej przyszłości". Skoro tak to muszą zająć się wszystkimi nieprawidłowościami z tym związanymi np. sierotami.


Ale to Antynataliści krzycza o moralności, więc to jest kryterium którym się kierujecie, skoro jest dla was podstawowym kryterium obrony waszej teorii a nie tylko
  • Odpowiedz
@darktemplar

Ale to Antynataliści krzycza o moralności, więc to jest kryterium którym się kierujecie, skoro jest dla was podstawowym kryterium obrony waszej teorii a nie tylko pretekstem to raczej powinniście być ostoją moralności aby to było spójne a nie wybiórcze tam gdzie się podoba.


No i gdzie ta wybiórczość?
  • Odpowiedz
@darktemplar

skoro najwyżej cenicie moralność to adoptujcie


Możemy adoptować, ale nie musimy. Natomiast - jeszcze raz powtarzam - nataliści jako zwolennicy tego by "społeczeństwo" trwało "dalej" muszą zadbać o wszystkie "nieprzystosowane" jednostki, w tym na przykład sieroty, takie jest psi obowiązek natalistów.
Czaisz skąd bierze psi obowiązek dla natalistów, a tylko opcja dla antynatalistów w przypadku
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom:

Możemy adoptować, ale nie musimy. Natomiast - jeszcze raz powtarzam - nataliści jako zwolennicy tego by "społeczeństwo" trwało "dalej" muszą zadbać o wszystkie "nieprzystosowane" jednostki, w tym na przykład sieroty, takie jest psi obowiązek natalistów. Czaisz skąd bierze psi obowiązek dla natalistów, a tylko opcja dla antynatalistów w przypadku adopcji?


Nie czaje tego obowiązku bo nie posługuje się argumentem moralności, nie tym się kieruje w swoim podejściu, więc mnie to interesuje mniej niż Ciebie, czytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem, założyłeś sobie z góry że mam jakiś psi obowiązek, otóż nie mam, życie jest niemoralne i się z tym godzę a Ty byś zabronił takim jak ja żyć najchętniej za
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom w swoich uzasadnieniach wyciwrasz sobie twarz moralnością a tak na prawdę masz to w dupie, chcesz realnie zrobić coś dobrego zajmij się adopcją, takich antynatalistów uważam za spójnych, to jest cos co realnie możesz zrobić, bo wizja całkowitej ekstynkcji żyjących istot raczej możesz włożyć między bajki chyba że chcesz czekać aż skończy się paliwo słoneczne czy walnie asteroida ale prawdopodobnie gdzie indziej jest podobna planeta.
  • Odpowiedz