Wpis z mikrobloga

Biją się że sobą dwa kraje, w których cały czas są kultywowane tradycje zbrodniarzy więc czego wy się spodziewacie? Po jednej i po drugiej stronie są na maxa spaczone zwyrole pozbawieni ludzkich odruchów, dopuszczając się codziennie jakiś przestępstw, jedne przechodzą bez echa, drugie są nagrywane.
Ruska zbrodnia wojenna- zła
Ukraińska zbrodnia wojenna- dobra
To jasny sygnał dla polityków że dali dupy po całości bo pozwolili rozwinąć to gówno na maxa zamiast przed 24.02 usiąść przy stole i o tym wszystkim porozmawiać.

#ukraina #rosja #wojna
  • 72
  • Odpowiedz
@Piks0n: Właśnie za onucowanie nikt tu nie dostaje bannixa, oni nawołują do pokoju i wrzucają wyrwane z kontekstu fakty historyczne, nie łamią regulaminu. Jedyne onuce, które dostają banna to te które spamują lub obrażają użytkowników.
  • Odpowiedz
@aarahon: były filmiki. Skoro to nie jest dowód to tak samo mogę napisać w przypadku tego wpisu..nie powołujmy się na niepotwierdzone filmy.. przecież śledztwa nie było.

Niedawno też był film jak Ukrainiec dwóch kacapów, bez broni, leżących na ryjach rozstrzelał...potem gadał, że z mózgu pierozki zrobi.

Napisz proszę, skąd u ciebie pomysł, że tylko kacapy popełniają zbrodnie i mordują jeńców?
  • Odpowiedz
były filmiki.


@zeMadafaka: Takie jak produkuje ruska propaganda?

Niedawno też był film jak Ukrainiec dwóch kacapów, bez broni, leżących na ryjach rozstrzelał...potem gadał, że z mózgu pierozki
  • Odpowiedz
@aarahon: hahaha, a ukraińska propaganda nic nie produkuje? Wydaje mi się, zezbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu.

Rozbrojeni, po poddaniu-jeńcy, leżeli na glebie i ich skasowali.. jeńców. Więc też widać jakie to zachodnie wartości wyznają Ukraińcy.
Czy się to komuś podoba czy nie są mentalnie są na podobnym poziomie co kacapy.
  • Odpowiedz
hahaha, a ukraińska propaganda nic nie produkuje?


@zeMadafaka: no właśnie od początku wojny nikt nie wysłał mi potwierdzonego przypadku ich propagandy.

Rozbrojeni, po poddaniu-jeńcy


@zeMadafaka: nie, jeniec jest wtedy jak się podda a nie zostanie pokonany.
  • Odpowiedz