Wpis z mikrobloga

Pytanie na reddit, dlaczego twoim zdaniem Polacy nienawidzą Rosjan, zgadzacie się? Ta odpowiedź ma najwięcej like na r/askRussian. Więc można uznać, że to dobra statystyka reprezentatywna na to co myślą o tym Rosjanie.
#ukraina #rosja #wojna
Jrv20 - Pytanie na reddit, dlaczego twoim zdaniem Polacy nienawidzą Rosjan, zgadzacie...

źródło: reddit.

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Trochę tak, trochę nie. Terytoria zajęli, przejęli-tak.
Wywalone czy tam jest teraz Ukraina, Białoruś czy Litwa bo my do tych narodów w tej kwestii nic nie mamy... pretensje mamy do Moskali.
  • Odpowiedz
@Jrv20: tak tak, terytoria. A zabory, 2WŚ, Katyń, komuna, wieczny rewizjonizm, szerzenie kłamstw i wojna hybrydowa to tam hui. Widzicie, my też źli bo wszyscy myślimy jak zabrać Ukrainie terytorium - Rosja tylko to realizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 230
@Jrv20 Akurat to takie typowo kacapskie myślenie, że terytoria są najwyższą wartością. Mi się wydaje, że ludzie bardziej pamiętają o rusyfikacji, mordowaniu elit w IIWŚ czy odczuwają do dzisiaj destrukcyjne wpływy na PRL.

A odklejencami z tego reddita nie ma co się sugerować, oni na każdy logiczny argument wyciągają nawet wydarzenia sprzed 500 lat xD to chyba największy zbiór ruskich onuc w zachodnim internecie
  • Odpowiedz
@Jrv20: kacapy są niereformowalni z tą swoją sraczka o TERYTORIA. Oni zatrzymali się w rozwoju w epoce Czyngis-chana i są święcie przekonani że w XXI wieku miarą siły państwa jest obszar jaki zajmuje na mapie a wszystkie narody świata tylko patrzą żeby urwać choć kawałek ziemi sąsiada.
  • Odpowiedz
Mi się wydaje, że ludzie bardziej pamiętają o rusyfikacji, mordowaniu elit w IIWŚ czy odczuwają do dzisiaj destrukcyjne wpływy na PRL.


@IIIlIII: dokładnie. Kogo obchodzi wielkość kraju? Tu chodzi o zniszczone perspektywy dobrobytu
  • Odpowiedz
@Jrv20: w ogóle kurde, wyobrażacie sobie, że NIEMIEC pisze takie coś o swoim kraju? I Niemcy robią mu masowy upvote? Ciekawe czy już naprawili dodawanie obrazków w komentarzach, ostatnio nie działało.

W ogóle ktoś kiedyś bardzo mądrze powiedział, ruska mentalność bierze się stąd, że nie mieli tam chrześcijaństwa i etyki związanej z krucjatami, tego całego "słabszemu trzeba pomagać". Dla ruska czymś naturalnym jest, że jak ktoś jest słaby, to po
tomtom666 - @Jrv20: w ogóle kurde, wyobrażacie sobie, że NIEMIEC pisze takie coś o sw...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-04-12 05-29-18

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jrv20: I bardzo dobrze, niech żyją w błędzie, trzeba utrzymywać przeciwnika w swoich błędach. Łatwiej będzie ich rozpoznawać jak będą pi3rdolić coś w internecie i podawać się za Polaka, Ukraińca, Amerykanina czy Niemca. Kiedyś odbyłem taką dyskusje.

ROSJA to potęga a Polska to gówno

Chyba ci sufit spadł na łeb, to wy, rosjanie żyjecie w gównie.

Nie jestem rosjaninem, jestem Niemcem, Rosja to imperium a polska jest mała i żałosna.
  • Odpowiedz