Wpis z mikrobloga

Po co mam utrzymywać z kimkolwiek kontakt skoro każdy po pewnym czasie nie chcę ze mą utrzymywać kontaktu... Poznałem sympatryczną dziewczynę tutaj na wykopie... Od końca lutego nie utrzymuje ze mną kontaktu... Bo prawdopodobnie znalazła innego gościa.... Poznałem innych ludzi tutaj na wykopie którzy cały czas wystawiają tutaj posty albo przenieśli się na Hejto... I co? Popisaliśmy parę razy, i tyle... skończyło się... po ch0j ja się mam starać skoro inny mają to w d0pie... Już wystarczy że wiem, iż jestem nielojalną osobą, oraz moje zachowanie jest dziwne, wredne oraz chore... Na prawdę zaczynam mieć ludzkość centralnie w dupie...

Witamy w świecie samotności... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Pobierz Akinori456 - Po co mam utrzymywać z kimkolwiek kontakt skoro każdy po pewnym czasie n...
źródło: pxfuel
  • 6
Po co mam utrzymywać z kimkolwiek kontakt skoro każdy po pewnym czasie nie chcę ze mą utrzymywać kontaktu

bo inaczej nie masz możliwości trafienia na kogoś kto zechce z Tobą utrzymywać kontakt dłużej. Chyba, że tego nie potrzebujesz to wtedy bardziej utylitarnie, typu bo może się na coś dana osoba przydać: np ogarniać psychotropy bez recepty xd

Poznałem sympatryczną dziewczynę tutaj na wykopie... Od końca lutego nie utrzymuje ze mną kontaktu... Bo