Wpis z mikrobloga

@OsobaNiewygrywajaca: Tag przegryw podobnie jak podobny tag konfederacja trzeba zlikwidować na wykopie. Jak jakiś prawak dorwie się do broni palnej i zostawi manifest rodem z 4czanów, to Michał Białek będzie miał osobiście krew na rękach.
  • Odpowiedz
Tag przegryw podobnie jak podobny tag konfederacja trzeba zlikwidować na wykopie


@ItsGrN: pewnie, dalej nas wykluczaj i prześladuj, to na pewno doprowadzi do mniejszej radykalizacji
  • Odpowiedz
@xardus112 ale heloł, ten typ z foty wlozyl kipe swojego czasu j energii zeby wygladac tak jak wyglada. dodaj/odejmij mu 30 kg, odejmij miesnie, dodaj podkrazone oczy od siedzenia nocami prZy kompie i pryszcze od smieciowego jedzenia i szereg innych chorob jak cukrzyca czy problemy z watroba od alko i masz pana z tagu przegryw uzalajacego sie nad swoim losem.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Oczywiście że tak, ale nie uwzględniasz jak wielki wpływ mają geny.
Zobacz na jego twarz, to nie jest kartoflana morda jakiegoś losowego Polaka.
Dużo mirasów z tagu #przegryw chodzi na siłownię i ćwiczy, ja sam miałem podobne ciało jak miałem 15 lat bo miałem obsesję na punkcie ćwieczeń (nie żartuję, kiedyś wstawię), a i tak stosunek otoczenia do mnie był negatywny.
Dużo osób wkłada wszystko co może
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Ale brednie. Połowa na tagu ma wagę jak ten ze zdjęcia, brak pryszczy i chorób. Jedyne w co włożył czas ten model to mięśnie, których i tak nie widać w ubraniu, za to widać szerokie barki, które ma za sprawą genów.
  • Odpowiedz
@Gerax9 sam gadasz brednie. rozwirzch mu wlosy, zle przyviete, dodaj blade lico, wory i ogól, zrob smutna mine i bedzie to samo.i jeszcze zrób selfiacza z "perspektywy loda" i podwojnym podbrodem, jakie jest popularne wsrod januszow tindera i ju, masz przegrywa, z którym nikt nie maczuje.
  • Odpowiedz